Opravdový instalatér si poradí i s rekonstrukcí

Plumber Repair Faucet Battery
jarmoluk / Pixabay

Nejde, neděláme, neumíme… Také slýcháte podobná prohlášení od profesionálních firem až příliš často? Znamenají mnohé, ale rozhodně ne odbornou způsobilost. Takže pokud hledáte skutečně kvalitní služby, zamiřte tam, kde podobné fráze neznají.

Je-li poptávanou službou instalatér Praha, pak se vám určitě zalíbí firma Rostislav Žák, která tato slova v repertoáru vůbec nemá. Její doménou jsou velké i malé instalatérské práce – od čištění odpadů až po odbornou pomoc při rekonstrukci kuchyně a koupelny.

Instalatérské práce zahrnují víc, než jen čištění odpadů

Nabízené portfolio je velmi široké, takže není nutné si ani při těch největších akcích objednávat více firem najednou, což prospěje finální koordinaci prací i vašemu rozpočtu. Poptávat můžete například:

  • výměnu, montáž a opravy WC, umyvadla nebo baterií,
  • opravu a výměnu sifonu,
  • instalaci domácích spotřebičů (praček a myček),
  • výměnu a montáž ventilů, vodoměrů a bojlerů,
  • kompletní rozvody vody a odpadů,
  • pomoc při haváriích na rozvodech vody,
  • rekonstrukce bytových jader.

Ale je jen na vás, jak nabízené služby pojmete. Řešit je možné pouze akutní stavy, anebo „při jednom“ opravit i spoustu dalších drobností, které vám už delší dobu cuchají nervy. Je to jen a jen  na vás -. A pamatujte si, že pro profesionály není žádná zakázka příliš malá, i kdyby šlo jen o kapající kohoutek.

Široké portfolio je zárukou kvality

Od firmy, provádějící instalatérské práce, však chtějte i něco navíc. Ověříte si tak, že jednáte se zkušenými matadory v oboru a nikoli s cechem domácích kutilů. Rastilav Žák a jeho kolegové vám tak kromě čištění odpadů Praha nabídnou také rychlé čištění kanalizaci nebo topenářské práce. Poradí si s čištěním dřezů, instalací bidetů, zapojením spotřebičů i kompletní rekonstrukcí bytového jádra. Máte problém nebo mu chcete předejít? Přecenili jste svoje síly? Obraťte se  na Instalater-praha-zak.cz.

Plumber Repair Tools Pipe Plunger

mohamed_hassan / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..