Jak správně zvolit střih spodního prádla?

Většinou si určitou věc oblíbíme a nemáme důvod ji měnit, pokud splňuje naše představy. Přesto však, pokud se otevřeme dalším možnostem, můžeme najít ještě lepší řešení. Spodní prádlo díky mnoha střihům nabízí možnost vybrat si to, co nám opravdu sedí. Jak si správně vybrat?

U prádla očekáváme, že nám poskytne volnost při pohybu a pánům také určitou oporu intimních partií. Pánské spodní prádlo má tři základní střihy, ze kterých si můžeme vybrat, a každý má své výhody i nevýhody. Slipy nosí už několik generací a stále patří mezi oblíbený střih, novější boxerky s upnutými nohavičkami si hned získaly miliony příznivců na celém světě a volné trenýrky miluje snad každý kvůli jejich pohodlí. Jednotlivé střihy se ale také liší tím, kdy si je vzít na sebe a proč.

Oblečení

To, co si plánujeme vzít na sebe, ovlivní i výběr spodního prádla. Upnuté kalhoty, džíny nebo třeba oblek bychom neměli rušit žádnými švy, viditelným lemem ze shrnuté látky nebo nevzhlednými boulemi. Proto volíme spíše boxerky nebo slipy, které mají anatomicky tvarovaný přiléhavý střih a nikde tak nebudou rušit celkový dojem. Naopak pod letní bermudy nebo volné kalhoty si můžeme vzít trenýrky bez obav.

Aktivita

Při pohybu pocítíme to, jaké máme spodní prádlo, nejvíce. Aby nikde nic nevadilo, hodí se upnutý střih, jako mají slipy. I proto jsou právě ony první volbou profesionálních sportovců. Vhodné jsou také boxerky, naopak trenýrky a jejich volnost mohou být v případě náročného pohybu spíše na škodu. Záleží ale, jak je kdo zvyklý.

Pohodlí

Bez ohledu na módní návrháře nebo všechna doporučení je tím nejzásadnějším právě vaše pohodlí. Nejvíce volnosti pak nabízí pánské trenýrky, které mají širší nohavice a tedy i dostatek prostoru jak kolem stehen, tak v oblasti mužských partií. Jsou skvělou volbou pro odpočinek a běžné, každodenní aktivity a především v létě je mnoho mužů preferuje.

Prádlo jakéhokoli střihu musí mít dobře vybranou velikost, aby nikde nepřekáželo ani neškrtilo. Kvalitní spodní prádlo bychom na sobě neměli ani cítit a nemělo by nás jakkoli omezovat v pohybu či plnění povinností.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..