Výpadek proudu? Katastrofu odvrátíte za pár minut

Electric Wiring Elektrik Wire
image4you / Pixabay

Nezáleží na tom, zda jste majitelem velké výrobní haly nebo “jen“ chovatelským nadšencem s obývacím pokojem plným akvárií a terárií. Výpadek proudu vám zadělá na pořádné potíže – ne vždy jde totiž o problém krátkodobý, který se za pár minut zase sám vyřeší.

A právě proto by každý z nás měl mít v záloze kontakt na nějakou tu elektrikářskou pohotovost. Nejde o službu vyhrazenou jen pro velké nemocnice či podobná zařízení. Pokud víte, kam se obrátit, můžete si i vy užít komfort rychlého řešení problému nebo alespoň dočasné náhrady dodávek elektrického proudu.

Možnosti ve velkém městě jsou širší

Možná vás to překvapí, ale  havárie elektro jsou třeba na území Prahy mnohem častější, než se zdá. Na infolinku svého dodavatele energií se však často nedovoláte – zvláště dojde-li k poruše v noci. A právě proto bychom vám rádi představili elektro pohotovost nonstop, kterou můžete najít u odborníka Elektro-Elefant, případně rovnou pod odkazem elektrikář Praha 1.

Electrician Wiring Installation

Výpadek proudu? Katastrofu odvrátíte za pár minut

Doslova na zavolání máte k dispozici profesionální tým, který ví, co je třeba udělat. Díky použití moderních technologií zvládnou veškeré opravy elektro opravdu v rekordním čase. Ve všední den (od 8:00 do 18:00 hodin) k vám dorazí do hodiny, v jiném termínu do hodiny a půl. Vždy se dovoláte, nemusíte čekat.

Všechny elektro služby na jednom místě

K mání je i elektrikář Praha 2, a to zdaleka ne jen na havarijní stavy. Firma Elektro-Elefant nabízí i revize elektro a hromosvodů, výměnu jističů, vypínačů, zásuvek a svítidel, instalaci a zapojení elektrických spotřebičů a množství jiných rozmanitých služeb.

Všichni zaměstnanci docházejí na pravidelná školení a skládají testy odbornosti. Mohou vystavit třeba i vyjádření o posouzení vzniku škody pro pojišťovnu a další úřední náležitosti. Nemusíte tedy nikam chodit nebo si sjednávat ke stejnému problému více firem. Jednodušší už opravy elektra ani být nemohou. Uložte si kontakt na Elektro-Elefant pro všechny případy!

Tool Work Repair Electrician

falconp4 / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..