Úložný prostor chce mít zkrátka ve svém bytě každý

House Room Living Room Apartments
nolinebrain / Pixabay

Úložný prostor chce mít zkrátka ve svém bytě každý. Ten, kdo žije ve větších bytech se o něho bát nemusí, protože si vždy nějaký ten odkládací prostor najde. Co se ovšem týče malých bytů, tady s úložnými prostory bývají relativně velké potíže. Může se občas vyskytnout malé bydlení, který bude nabízet dostatečné množství úložného prostoru, na druhou stranu si však sami přiznejte, kolik takových nemovitostí je. Pojďme se na volná místa podívat společně.

Spousta věcí a žádný prostor

Úložné prostory se také budou odvíjet od toho, kolik věcí máte. Ty, které používáte, si položíte na viditelná místa, kde dosáhnete kdykoli. Pokud ovšem máte i věci, které zkrátka potřebujete jenom sklidit, hodit se vám budou právě již několikrát zmiňované úložné prostory. V malém bytě se vytvořit bezesporu dají, jen musíte přijít na to, jak toho docílit. Společně to zvládneme, nemusíte se bát.

Začněme u ložnice, tady si můžete pořídit například úložné boxy ve větším množství. Možná si říkáte, kde je umístíte, ale tip spočívá v tom, že je můžete dát na sebe, tudíž vám zaberou jen malý prostor. Jestliže navíc máte vysokou postel a dobrou matraci s roštem, pod kterou se dá box uložit, máte obrovskou výhodu. Můžete koupit i rozměrově větší boxy a šoupnout je pod postel. Dále je potřeba sáhnout i po čtvercových krabicích, které, jak jsme již řekli, můžete uložit na sebe. Tím získáte o to více místa. Vždy se soustřeďte na to, abyste na vrchní krabici dosáhli.

Přesouváme se do předsíně

Předsíň je místem, kde se dá kouzlit, alespoň co se týče úložného prostoru. Opět využijeme variantu s úložnými boxy a komodu, kterou postavíme vedle úložných boxů. Tím získáváme rovněž další volné prostory pro uložení drobností. Velké věci zkrátka musí stranou, protože na ty dostatečné místo v malém bytě téměř neuděláte. Můžete si jedině pořídit menší skříň, která bude ovšem vyžadovat další místo. Výhodou ale je, že skříně mají police nebo velký odkládací prostor. Jedna skříň s optimálními rozměry vám může schovat spoustu věcí, od menších rozměrů až po ty větší.

Room Home The Interior Furniture

6719005 / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..