Rekonstrukce nemovitostí s úvěrem

Chystáte se na opravy a rekonstrukce nemovitostí? Bude vás to stát pěkné peníze, které momentálně nemáte? Vašim řešením je získání zajímavých úvěrů na k pokrytí nákladů na modernější bydlení.

Při jednání s profesionály budete mít možnost si vybrat jednu z několika variant úvěru a vyhraje ta vám nejvíce vyhovující. Získat úvěr na rekonstrukce domů může získat fyzická osoba i podnikatelé. Úvěr Obnova je navíc určen pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Není problém získat částky až do výše sta procent vaší potřeby. Splácení je možné až do dvaceti let. Příjemně vás překvapí nízké úrokové sazby při splatnosti deseti let,  už od 3,39 % p.a. a nízké poplatky za vedení úvěru.

Čerpání úvěrů na opravy a rekonstrukce nemovitostí lze provádět jednorázově – zaplacením kupní ceny nemovitosti, nebo platbou dodavateli stavby, prodejci, notáři apod. Máte možnost si zvolit i postupné čerpání, kdy budete předkládat jednotlivé faktury za provedené stavební práce, materiál atd.

Opravy spojené s bydlením můžete zaplatit i z úvěru ze stavebního spoření. Velmi snadno obdržíte peníze na zateplení domu, výměnu oken, modernizaci kuchyně, koupelny, kotelny, prádelny. Splátky jsou opět nastavené na nízké částky a dalším plusem je poskytnutí až 800 000 Kč bez zástavy nemovitosti. Zvolit můžete pevnou úrokovou sazbu, platnou po celou dobu splácení. Je však možní získat i jiný úvěr, kde nejsou nutné žádné naspořené peníze. Investovat pak můžete libovolně podle potřeby – do koupě nemovitosti, stavby, modernizace, rozsáhlých i menších oprav a rekonstrukcí.

Refinancování stávajících závazků na bydlení
Máte již dříve poskytnutý úvěr nebo více úvěrů souvisejících s bydlením? Refinancování předešlých závazků se provádí bez zástavy nemovitostí. Pro refinancování se rozhodněte, když vám nevyhovují úrokové sazby nebo jiné podmínky.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..