Problémy s kanalizací? Bez těžké techniky se často obejdete

Také odkládáte řešení vašich problémů s kanalizací, protože se obáváte vysoké finanční náročnosti oprav? Největší částku z celkové sumy za opravy často tvoří pronájem těžké stavební techniky a platba její obsluze. Co kdybychom vám však prozradili, že si poradíte i bez ní?

Samozřejmě ne úplně vždy, přesto se však opravy kanalizace bez výkopu hodí pro více situací, než byste nejspíš předpokládali. A oceníte i další výhody tohoto postupu, které se násobí, je-li celá akce realizována profesionály.

Vyčistit, prohlédnout, opravit…

Především není třeba prokopávat se skrz širokou vrstvu půdy, abyste zjistili, co se ve vaší kanalizaci pokazilo. Pokud dojde k problému, vsaďte ponejprv na vysokotlaké čištění a ihned poté vrhněte do boje kvalitní kameru.

Toto monitorování kanalizace odhalí veškeré obtíže a prozradí vám, jaká technika bude k opravě třeba. Několik minut navíc vám tak může ušetřit i hodiny následné namáhavé opravy.

Hotovo může být i za jedno odpoledne

Dobrou zprávou je, že pokud bude problémem „jen“ prasklé potrubí nebo rozsazená hrdla trubek, skvěle vám poslouží moderní bezvýkopové opravy kanalizace. V takovém případě nastoupí do hry bezešvé vložky Brawoliner. Jde vlastně o takový rukáv, jenž se před usazení do kanalizace napustí epoxidovou pryskyřicí. Následně je za pomoci tlaku vzduchu či vody transportován na poškozené místo, kde zacelí veškerá poškození. Nevadí mu změna profilu potrubí nebo potrubí s oblouky 90°. Na svém místě vydrží bez poškození až 50 let a potrubí dodá žádoucí těsnost a odolnost.

Bohužel si neporadí s kanalizací zavalenou,výrazně staticky narušenou nebo s takovou, která se ucpává kvůli svému špatnému sklonu. Všude jinde je však Brawoliner nenahraditelný a samozřejmě levnější, než klasický výkop. Ušetří vám obtížné opravy pod drahou zástavbou a je samozřejmě i rychlejší než běžně dostupná řešení. Zjistěte o něm více na Ibos.cz!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..