Pět pater na Praze 5 aneb unikátní Vila Hřebenka

pierre9x6 / Pixabay

Je smutnou pravdou, že bydlení je na území našeho hlavního města stále poměrně velký nedostatek. O to důležitější je nenechat si proklouznout mezi prsty projekty, které rozhodně stojí za to. Nechcete se nastěhovat do paneláku, ale bydlení na samotce vám rovněž nevyhovuje? Vila Hřebenka na Praze 5 nabízí zlatou střední cestu!

Tou je celkem deset bytů na pěti patrech, jejichž obyvatele vzájemně propojí velká společenská místnost. Spíše než uniformita a anonymní styl panelových domů jsou tak ve hře vřelé sousedské vztahy a celkově pozvednutý zážitek z bydlení.

Vila Hřebenka – nádherné bydlení v unikátní lokalitě

Vybírat si můžete z dispozic od 2+kk do 4+kk. Ovšem neváhejte, nabídka rychle ztrácí na aktuálnosti – vždyť v současnosti je prodaná nebo rezervovaná více než polovina nabízených bytů, jak se můžete přesvědčit na https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/.

Ovšem nemusíte se bát, že by na vás zbyly jen paběrky. Všechny byty ve Vile Hřebenka jsou neobyčejně krásné, s terasou či balkónem, sklepní kójí a garážovým stáním (některé byty mají dokonce garáže hned dvě). Stačí se objednat na prohlídku bytu a zjistit, jaké možnosti se vám tu nabízejí.

Tam, kde to máte všude blízko

Podívejte se z okna na blízký Petřín nebo k okolí bývalého strahovského stadionu, kde se vám nabízí spousta možností pro aktivní využití volného času. A co víc. Blízko je mateřská i základní škola pro vaše děti, dětské hřiště, lékař, lékárna, nákupní centrum (OC Nový Smíchov) i bankomat. Sednete-li do auta, budete za deset minut v centru Prahy a tramvajová zastávka s nočními spoji je od Vily Hřebenky sotva dvě minuty chůze pěšky. Vše, co potřebujete, tu zkrátka máte doslova na dosah ruky.

Zjistěte více na https://www.fineobydleni.cz/projekty/vila-hrebenka/cenik/ a pořiďte si své vysněné bydlení ještě dnes! Podobný developerský projekt totiž v Praze jen tak nenajdete!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..