Hliníková okna – funkční ozdoba domu, která nestárne

Hliník patří mezi velmi odolné a pevné materiály. Používá se v průmyslu, letecké dopravě, ale také ve stavebnictví. Hliníková okna a dveře dokáží vaší nemovitosti dodat zcela nový vzhled a navíc překvapí svou univerzálností a snadnou údržbou.

Hliník vítězí nad dřevem i plastem

Výrobky z hliníku často na první pohled odrazují svou vyšší cenou. Tato investice se však mnohonásobně vrátí. Hliníková okna jsou totiž mnohem pevnější než dřevo nebo plast. Bez potíží odolají výkyvům teplot i rozmarům počasí a jejich životnost je takřka neomezená. Hliníkové rámy jsou navíc mnohem méně robustní, takže do domu propustí více slunečního světla a tepla.

A nesmíme zapomenout ani na vysokou tvárnost a snadnou zpracovatelnost hliníku. Potřebujete-li atypické okno do podkroví, může pro vás být právě tento materiál jedinou možností.

Dveře, které se svou životností rovnají budovám

Lehký a odolný kov se stejně dobře hodí i na výrobu dalších výplní stavebních otvorů. Hliníkové dveře jsou oblíbené především díky svým skvělým izolačním a bezpečnostním vlastnostem. Při správném provedení odolají požáru i jakýmkoliv další negativním vlivům. Jsou prakticky bezúdržbové a jejich životnost je stejně dlouhá jako budovy, k k níž patří. Potěší vás i jejich moderní vzhled, jež se v průběhu času nemění.

Hledejte specialistu na hliník s českou stopou

Nechcete se spokojit s pouhým průměrem a hledáte to nejlepší, co je na našem trhu dostupné? Ryze česká společnost PRUNIWERK a.s. se na dodávky hliníkových oken a dveří specializuje. Dodá vám také střešní světlíky nebo přirozené požární odvětrávání, tak důležité pro přirozenou bezpečnost budovy. A vaše představy o dokonalém bydlení podpoří také výrobou na zakázku vytvořených klempířských prvků z hliníkových ale i ocelových plechů. Pokud hledáte specialistu na hliník, jste na této adrese zaručeně správně!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..