Kuchyně na míru – jaké jsou právě teď IN?

Kuchyně na míru – jaké jsou právě teď IN?
Kuchyně na míru – jaké jsou právě teď IN?

Co všechno by měly splňovat moderní kuchyně na míru? Ve hře není jen optimalizovaný prostor pro přípravu lahodných pokrmů, ale také jejich společenská i estetická funkce. Mnoho kuchyní slouží zároveň jako jídelny a není tedy divu, že se jejich majitelé snaží tento kout přizpůsobit moderním trendům. A jaké to jsou?

Ideální kuchyně na míru už není jen pro bohaté

Toto klišé možná platilo dříve, ale dnes se trendy mění. Už není žádoucí pořídit ten nejlevnější kousek z výprodeje, a pak na něm předvádět své kutilské dovednosti a napasovat ho i tam, kde by to zkrátka nemělo být možné. Moderní bydlení nepřistupuje na kompromisy, žádá si maximální funkčnost a využití dostupných ploch. Výroba kuchyňských linek Ostrava od společnosti Kuchyně Diamant vás o tom přesvědčí.

Tip číslo 1 – s ostrůvkem uprostřed

Moderní prostor zaměřený na společenská setkání – tak lze popsat moderní kuchyně s ostrůvkem, v nichž není paní domu při přípravě jídla oddělena od okolního světa a může si užívat nerušené zábavy spolu s ostatními. Praktické odsavače par umístěné přímo nad sporák zajistí příjemnou atmosféru pro všechny zúčastněné a jídlo je možné servírovat z trouby doslova přímo na stůl! Profesionální kuchyňské linky na míru Havířov vám mohou být v tomto směru užitečnou inspirací!

Tip číslo 2 – rustikální kuchyně pro všechny milovníky starých časů

Nestárnoucí kombinace masivu a lakovaných ploch dýchá do okolí závany nostalgie. Dřevo celý prostor skvěle zútulní a díky moderním technologiím zpracování vydrží bez poskvrnky opravdu dlouhá léta. Specializovaná výroba kuchyňských linek Havířov vás tak může zbavit starostí na celý život. Proč měnit kuchyni, když ta stará stále skvěle funguje?

Tip číslo 3 dává šanci minimalismu

Z šedé myšky obdivovanou princeznou – tak bychom mohli popsat moderní kuchyňskou linku vzdávající hold minimalismu v sytě černé, bílé nebo rudé barvě. Ideální je kombinace s kovovými prvky, odkazujícími na industriální styl. Chladné nohy stolů či drátěný program nad pracovní deskou skvěle kontrastují s živými barvami ve svém okolí. Kuchyňské linky na míru Ostrava od společnosti Kuchyně Diamant tento koncept zvládají na jedničku, ale umí ještě mnohem víc! Přesvědčit se o tom můžete na www.kuchyne-diamant.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..