Zabezpečení domů systémem Oasis od Jablotronu

Zabezpečovací zařízení
Zabezpečovací zařízení

Firma Jablotron Alarms a.s. patří mezi přední dodavatele zabezpečovací techniky.  V nabídce této firmy naleznete sofistikovaný bezdrátový zabezpečovací systém Jablotron Oasis, který mimo klasické střežení objektu, monitorovat a signalizovat i požár, zatopení vodou, přepadení a další rizika spojená s běžným chodem obytných domů ale i průmyslových či obchodních prostor. Velkou devizou tohoto zabezpečovacího systému, je i jeho napojení na centrální pult ochrany, které je k tomuto systému nabízeno na půl roku zdarma.  Součástí systému Oasis je i GSM komunikátor, který může reportovat na přednastavené telefonní čísla.

Systém Oasis umožňuje mimo střežení objektu také řídit a monitorovat přístupy do objektu, otevírat elektronické zámky nebo řídit vytápění v objektu. Oasis vychází ze svého předchúdce systému Profi, oproti kterému má však mnoho vylepšení a využívá modernější bezdrátový protokol díky jehož dosahu nepotřebují jeho prvky vyditelné antény. Vylepšené jsou rovněž jeho baterie a vzhled přístroje i jeho prvků jsou pojaty moderněji.

Komponenty a prvky systému zabezpečení Oasis

Do systému Oasis lze zapojit celou řadu přídavných modulů, které tento zabezpečovací systém umožňuje využívat. V nabídce jsou dva typy ústředen tohoto zabezpečovacího systému, které se liší v několika důležitých parametrech. Výběr ústředny, stejně jako výběr ostatních komponent systému je vhodné při sestavování konzultovat s odborníky vyškolenými k sestavování a montáži zabezpečovacích systémů Jablotron.
Do systému zabezpečení je dále možné zapojit bezdrátové komunikátory, hlasový interkom pro odposlech monitorovaných prostor, pohybové detektory, detektory rozbití skla, optické závory, magnetické detektory otevření dveří, požární detektory, detektory hořlavých plynů a také záplavové detektory které střeží prostory a signalizují zatopení které dokáží také signalizovat pomocí sms zprávy na přednastavené telefonní číslo.

Jako signalizace narušení objektu pak mohou sloužit také vnitřní a vnější sirény. Odpojení těchto sirén je pak  signalizováno jako sabotáž. Interní siréna pak může rovněž sloužit jako zvonek, případně jako zvukové upozornění při aktivaci detektoru. Mezi další příslušenství pak patří termostaty, které lze naprogramovat na regulaci a spouštění či vypínání topení.

Systém Oasis pro dokonalé zabezpečení vašeho domu či bytu

Jablotron uvedením na trh systému Oasis nabídnul k dispozici sofistikovaný a multifunkční systém který dokáže fungovat jako jednoduchý domáci alarm, ale také jako multifunkční, dálkově říditelný systém zajišťující bezpečnost střeženého objektu.

Díky tomu, že je systém modulární, je možné přizpůsobit jej potřebám malého bytu ale i rozsáhlého domu nebo kancelářské či obchodní stavby.  Díky této modularitě je také cenově dostupný a postupně rozšiřovatelný dle potřeb a finančních možností uživatele. Bližší informace o systému Oasis získáte na stránkách Jablotronu.

Zabezpečovací zařízení

Zabezpečovací zařízení

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..