Hledáte originální dárek? Ten náš se blyští jako zlato

the3cats / Pixabay

Hledáte něco nevšedního a originálního, co by na první pohled obdarovanému prozradilo, jak moc vám na něm záleží? Trička s potiskem a hrnečky s fotografiemi už jste vyzkoušeli a cítíte, že je čas na něco skutečně hodnotného a trvalého? Pak vás možná zaujmou naše skvělé tipy.

Krásný dárek do kolébky i k významnému výročí

Vložení zlaté mince do kolébky novorozeného děťátka mělo zajistit blahobyt a bohatství v celém životě. Možná jde jen o nesmyslnou pověru, ale co když je na tom alespoň špetička pravdy? Pojměte tuto tradici originálně, a dejte jí podobu pamětní mince s podobiznou a datem narození. Takový dárek se později ve výbavě jistě neztratí.

Mince mohou upomínat i na další významné životní události. Symbolické mohou být zejména při zlaté a stříbrné svatbě (samozřejmě v odpovídajícím barevném provedení) nebo jako drobná vzpomínka na promoci, svaté přijímání atd. Zaujmou v ozdobné krabičce nebo ve skleněném rámečku, vhodném k vystavení na zeď.

Medaile nepatří jen na hruď sportovců a vojáků

Ano, jde o situace, s nimiž si tyto lesklé ozdoby nejčastěji spojujeme, ale rozhodně se nejedná o žádné dogma. Medaile mohou nést i čistě osobní poselství nebo dokonce podobiznu obdarovaného. Záleží jen na vaší fantazii, co necháte do kulatého rámečku vyrazit. Na takový dárek se často skládá celá rodina, a společně se radí i o vhodném motivu. Ten může odrážet i koníčky, nebo třeba oblíbené životní motto.

Prodej medailí v originálním provedení se odehrává převážně na internetu. Tak specifický sortiment a množství individuálních objednávek by totiž kamenný obchod pojal jen velmi těžko. V e-shopu Razene-medaile.cz je výběr skutečně široký. Jeho služeb již využila i celá řada oficiálních institucí, například Vláda ČR nebo Olympijský výbor. Inspirujte se pestrou paletou možností a vsaďte na osvědčenou kvalitu. Váš výběr toho nejlepšího dárku tak zaručeně nic neohrozí.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..