Na průmyslové váhy je spolehnutí

Jistě vás napadne hned několik oborů, kde se využívají různé vážní systémy. Důležité je, že se zde klade důraz na maximální přesnost, proto je potřeba vědět, kde sehnat spolehlivé váhy.

Vysoký standard pro průmyslové vážení

V podnikání si nikdo nemůže dovolit nepřesnosti, když na nich závisí dobré jméno firmy. Z tohoto důvodu se nejvíce oceňuje důvěra v již prověřené vážní systémy, kde se stalo standardem zajištění vysoké technické úrovně a nejmodernějších vážních technologií. Ve firmách se využívá průmyslová váha na míru, ale též sériové kusy. Vše se odvíjí podle konkrétních nároků.

Tenzometrické váhy slouží na vážení vagónů na hydraulických zvedácích, letadel, generátoru, dávkovacího dopravníku apod. Tenzometrická váha se zhotovuje na základě zakázky, kde se mezi sebou dohodnou na spolupráci i provozovatelé váhy a konstruktéři s mnoha zkušenostmi.

Silniční váhy a jejich provoz

Jednotlivé již zavedené vážní procesy se mohou zdokonalovat, když k nim pořídíte nejrůznější doplňkové systémy. Silniční průmyslové váhy potom mohou obstarávat nejen automatické rozpoznávání SPZ, ale také identifikace pomocí čipových karet nebo PIN kódem na dotykové obrazovce, audio komunikační systémy, automatickou světelnou signalizaci a mnoho jiného. Pokud nainstalujete i kamerový systém, očekávejte kontroly prostorů určených k vážení a pořízení fotografií.

Silniční váha nebo autováha se spojuje s provozem, kde se rovněž poskytuje návštěva jednou za dva roky, aby proběhla pravidelná údržba společně s povinným úředním ověřením stanoveného měřidla. V tomto případě budou přítomni též zástupci ČMI.

Ve firmě TENZONA najdete profesionální tým, kde mají dostatek zkušeností, aby se zajistily různé jiné služby, třeba můžete požadovat pravidelnou údržbu a servis, úřední ověření, opravy mechanických a elektronických vah, montáž nové silniční váhy a výkup staré.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..