Exekutor není jen strašákem – může vám vymoci vaše peníze

Exekutor není jen strašákem – může vám vymoci vaše peníze
Exekutor není jen strašákem – může vám vymoci vaše peníze

O problémech dlužníků se v televizi dozvídáme běžně. Ale co když se naopak dostane do potíží ten, komu někdo dluží? Vždyť splátky na hypotéku nebo podnikatelské úvěry se sami nezaplatí. Víte, kde v takovém případě hledat pomoc?

Zapomeňte na nejrůznější zprostředkovatelské agentury a obraťte se přímo na exekutorský úřad. Nemusíte se bát zkostnatělosti dávno přežité instituce, jednat totiž budete přímo se soukromou osobou, pověřenou výkonem soudní činnosti alias soudním exekutorem. Ten se postará o to, aby vaše ztráta dále nenarůstala. Vysvětlí vám možnosti, navrhne nejlepší postup a pak totéž provede i s dlužníkem. Rychle a jednoduše.

Soudní jednání nepotřebujete

Mezi lidmi panuje mýtus, který spojuje výkon exekuce majetku výhradně se soudním jednáním. Ale pokud vám někdo dluží, nemusíte podstupovat mnohaletou anabázi plnou dokazování, jednotlivých jednání a odvolacích lhůt. Soudní exekutor se obejde i bez těchto obezliček, ale jeho autorita tím nikterak neutrpí. Naopak – nechte lidovou slovesnost pracovat ve váš prospěch. Vždyť tam, kde selhala osobní vyjednávání, zapracujete úřední pověření oficiálně zmocněné osoby na jedničku!

Exekutorský úřad vybírejte podle referencí a úspěšnosti!

Exekutorský úřad není školka – nepodléhá spádovosti, takže vůbec není důležité, z kterého kraje vy nebo váš dlužník pocházíte. Exekutor Ostrava tak může bez problémů vykonávat svou činnosti i v Českých Budějovicích nebo ještě dále!

Svěřte se odborníkům s dlouholetými zkušenostmi v čele s Mgr. Pavlou Fučíkovou v exekutorském úřadě Ostrava. Nezávazně zjistěte své možnosti, a pokud vám navrhovaná časová náročnost, náklady i odhadovaná úspěšnost budou vyhovovat, podejte návrh na exekuční řízení.

Vyškolený exekutor sám zjistí, jakým majetkem dlužník disponuje a odčerpá peníze z účtu nebo třeba provede exekuci nemovitostí. Vy se už o nic dalšího nestaráte – pouze si za krátký čas vyzvednete své peníze.

Komfort dostupný pro každého

Služeb exekutorského úřadu může využít kdokoli od soukromých osob až po velké firmy. A hodí se dokonce i samotným dlužníkům. Sami se mohou přihlásit k dobrovolné exekuci majetku nebo získat důležité informace o možnostech oddlužení. Takže ať už stojíte na jakékoliv straně barikády, vsaďte na profesionalitu a dlouholeté zkušenosti exekutorů z Ostravy. Využijte možnosti vypořádat se s problémy rychle a bez přehnaných nároků na váš čas! Vždyť vám pouze stačí udělit pokyn a celý proces se pod taktovkou šikovných specialistů rozjede jako dobře namazaný stroj. Vyzkoušejte to také!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..