Může být založení firmy online ještě jednodušší? Odpověď zní ANO!

Založení firmy online je jednoduché
Založení firmy online je jednoduché

Potřebujete založit firmu ale děsíte se už předem všech těch formalit, které bude třeba vyřídit? Nemáte čas na plánování osobních schůzek a vyřizování množství telefonátů? Nevadí. Víme, kde vše potřebné vyřídí za vás a ještě jednodušeji než dříve.

Zůstává vám rozum stát nad požadavky byrokratického šimla? Chtěli jste jednoduchou radu a místo toho vám byl kompetentním zaměstnancem doporučen tlustý fascikl nejrůznějších zákonů a nařízení, který je bezpodmínečně nutné prostudovat? Ptáte se, kde je to zjednodušení a zlevnění při založení s.r.o., o kterém v poslední době média tak často mluvila?

Zapomeňte na tradiční postupy a přepněte se do doby moderní, kde se vše vyřizuje on-line! Nedělejte si starosti s datovou schránku, kterou mnohé instituce ještě ani neumí používat, a svěřte založení své firmy do rukou odborníkům.

Založení s.r.o. online totiž může mít podobu vyplnění jednoduchého formuláře. Nevěříte? Na stránkách www.zalozenifirmyonline.cz vám to rádi dokáží. Za tři až pět pracovních dnů je vše hotovo, založeno a převedeno.

  • Stačí vyplnit jednoduchý formulář a o nic víc se nestarat. Všechny potřebné dokumenty se vzápětí vygenerují automaticky.
  • Získáte i sídlo společnosti, pokud budete chtít.
  • Začít podnikat je možné ihned po podpisu smlouvy, pojednávající o převodu obchodního podílu v s.r.o.
  • Potřebujete uvnitř struktury společnosti něco změnit? Nezbytné papírování stačí svěřit vyškoleným odborníkům a dál se soustředit na hlavní business.
  • A můžete si samozřejmě nechat vést i veškeré účetnictví. Proč ztrácet svůj cenný čas něčím, co za vás může fundovaně udělat někdo jiný?

Čtyři snadné kroky pro založení s.r.o.

  1. Vyplníte unikátně řešený formulář na internetových stránkách.
  2. Získáte kompletní potřebnou dokumentaci, tu opatříte ověřenými podpisy (služba je k dostání na každé poště nebo u notáře) a vše pošlete na sídlo společnosti. Pokud vám nebude cokoliv jasné, je možné domluvit i osobní konzultaci.
  3. Nyní počkáte 3-5 pracovních dní na zápis firmy do živnostenského a obchodního rejstříku.
  4. Obdržíte veškeré potřebné dokumenty a můžete začít podnikat.

Je to skutečně snadné. Sami byste obíháním všech zainteresovaných úřadů strávili nejméně dva týdny, ale s profesionálním zastoupením je vše hotovo mnohem dříve. A bez přehnaných nároků na váš čas. Vyhlaste boj otravné byrokracii a nedovolte, aby vám znechutila vaše podnikání! Budete překvapeni, co všechno je v dnešní technologicky pokročilé době možné!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..