I vaše bezútěšná finanční situace má řešení – půjčky

Vánoce jsou za dveřmi a naše peněženky včetně bankovních kont zejí ve většině případů prázdnotou. Za co nakoupit dárky pro své nejbližší? Tuto otázku si zajisté klade spousta z nás. Způsoby, jak tuto nepříjemnou situaci vyřešit, jsou celkem dva. Buď svým nejbližším oznámíte, že tento rok také Ježíška dostihla celosvětová krize nebo využijete pomoci, kterou nabízejí banky či nebankovní instituce. Kdy se rozhodnout pro půjčku v bance a kdy naopak pro nebankovní půjčku – to se dozvíte na následujících řádcích.

Kdy sáhnout po bankovní půjčce?

Nikdy jste ještě o půjčku nežádali? Máte poměrně slušný plat a stálou práci? Navíc ještě byt, případně ochotného spolubydlícího, který se za vaše dluhy zaručí? Gratulujeme – v této chvíli jste ideálním žadatelem o bankovní půjčky. Před samotným poskytnutím finančních prostředků však budete podrobeni důkladné kontrole, která zahrnuje průzkum rejstříku dlužníků i stav vašeho bankovního konta. Pokud vás banka shledá způsobilým žadatelem, můžete se těšit na tolik potřebnou finanční injekci. V případě, že vaše jméno „zdobí“ rejstřík dlužníků, váš plat není nedostatečný nebo nemáte nic, čím byste se mohli za poskytnuté finance zaručit, na finanční podporu budete s největší pravděpodobností čekat zbytečně. A právě v této situaci se dostávají ke slovu nebankovní půjčky.

Kdy sáhnout po nebankovní půjčce?

Zamítla banka vaši žádost o půjčku? Nezoufejte, existují nebankovní instituce, které nezajímá výše vašich příjmů ani to, zda máte zápis v rejstříku dlužníků. Nebankovní půjčky jsou dostupné téměř každému a jejich vyřízení je otázkou několika mála hodin. Ve většině případů stačí vyplnit jednoduchý online formulář a své peníze můžete mít takřka ihned. Samozřejmě vyšší riziko věřitelů je vykoupeno vyššími úroky. Pokud je však vaše situace opravdu vážná, těch pár stovek měsíčně oželíte a pomoc nebankovních institucí s radostí přijmete.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..