Prodej nemovitosti od A až po Zet – víte, kde vám to umožní?

Podíváme-li se na dostupné statistiky, pak zjistíme, že většina Čechů uskuteční během svého života pouze jednu až dvě realitní transakce. V žádném případě tak nemohou disponovat potřebnými odbornými znalostmi, které by je ochránily před všemi myslitelnými riziky. Pokud si tento nedostatek u sebe uvědomujete i vy, rádi vám poradíme, jak ho napravit.

CINCINK je nový férový realitní portál na našem trhu. V zádech má ovšem silnějšího garanta než kdokoliv jiný – Komerční banku. Právě díky jejímu zázemí, zkušenostem a na slovo vzatým odborníkům může všem svým uživatelům nabídnout opravdu komplexní realitní služby se vším všudy. Žádný podobný portál, jenž by vám prodej bytu či domu pomohl uskutečnit tak snadno a rychle u nás zatím neexistuje. Ať už hledáte „jen“ přehlednou inzertní plochu, nebo vás třeba zajímají i právní služby, CINCINK vám to poskytne.

Chcete dobře prodat? Víme, kde začít

Samozřejmostí na těchto stránkách je inzerát zdarma, ale to zdaleka není všechno. Každá nemovitost má svého kupce a pokud chcete, aby byl právě váš prodej co nejrychlejší a nejjednodušší, musíte ho oslovit tím správným způsobem.

A právě s tím vám mohou pomoci renomovaní textaři, editoři, fotografové, grafici, daňoví poradci, odborníci na natáčení zajímavých videí nebo odborníci na hypotéku. Stačí si jen vybrat komplex služeb či oblast, v níž potřebujete pomoci.

Zorientujte se na realitním trhu

Další důležitý bod úspěchu. Mnohdy cenu nemovitosti střílíme takříkajíc „od oka“, to je ovšem chyba. V úvahu je třeba vzít celou řadu faktorů. Mezi ty nejdůležitější patří:

  • lokace,
  • občanská vybavenost okolí,
  • ceny okolních nemovitostí,
  • dispoziční řešení,
  • použité materiály apod.

Nemusíte být odborníkem na vše. Stačí si objednat orientační odhad ceny nemovitosti a okamžitě zjistíte, jak reálná je cena, jíž za svou nemovitost požadujete.

Chtějte i dobrého právníka

Ať doteď byl vlastně prodej nemovitosti docela legrace. Ovšem právní služby, to už je něco docela jiného. Nespoléhejte na to, že si vystačíte se vzorem obecné smlouvy, staženým z internetu. V ní totiž obvykle chybí celá řada důležitých parametrů. Jak budete postupovat, pokud se kupec ozve po půl roce s tím, že na nemovitosti je neopravitelná vada a požaduje část ceny zpět? A co třeba finanční sankce v případě, že některá ze stran nedodrží podmínky smlouvy? Opravdu se vyplatí pojistit se proti všem možným rizikům. A s tím vám může pomoci jen opravdu dobrý právník.

Na portálu CINCINK narazíte výhradně na prověřené odborníky. Poradí vám například také s tím, jaká je daň z prodeje nemovitosti a mnoho dalšího. Ušetříte tak svůj čas, peníze a v neposledním případě i nervy. Budete si totiž moci být jistí, že všechno probíhá tak, jak má. A o to jde přece především, nebo ne?

Life-Of-Pix / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..