Nová baterie do notebooku aneb jde to i bez zásuvky

moleshko / Pixabay

Sedíte ve vlaku a potřebujete pracovat na svém notebooku. Přijdete s notebookem do kavárny, ale všechny zásuvky jsou obsazené. Otevřete notebook v kanceláři a zjistíte, že jste si doma zapomněli nabíječku. No řekněte, kdo z vás to nezná. Kdo nezná ten nepříjemný pocit připoutání k zásuvce. Pokud vás nulová výdrž vašeho notebooku otravuje, pak s tím něco udělejte – pořiďte si novou baterii.

Když tvůrci vytvářeli notebook, pravděpodobně neměli v úmyslu připoutat jej k zásuvce. Vždyť notebook měl představovat vše, co obyčejný počítač nemá. Měl být přenosný a měl se odpoutat od zásuvek. Pravdou však je, že notebook zůstává na zásuvkách a napájení i nadále závislý. Přitom by tomu mohlo být úplně jinak. Stačí se o něj jen starat a jednou za pár let vyměnit baterii. Jenže kde takovou baterii do notebooku vybrat a kde ji koupit?

Jak vybrat baterii do notebooku?

Tak jako je procesor mozkem notebooku, představuje baterie jeho svaly. Vždyť právě vlastní baterie a schopnost fungovat bez připojení představují hlavní výhodu notebooku. Díky této výhodě můžeme pracovat, kdekoli se nám zamane. Jenže každá baterie se časem opotřebuje a musí se vyměnit. Pojďme se proto podívat, jak si novou baterii vybrat.

Při výběru baterie jsou důležité její prvky či charakteristiky, jako je napětí, kapacita baterie, počet a typy článků. Všechny potřebné a doplňující informace naleznete na stránkách http://baterieon.cz/catalog/battery. Nejenže se zde dozvíte informace o tom, jak si baterii pro notebook vybrat, ale také zde naleznete širokou nabídku jednotlivých baterií.

Kde baterii vybrat?

Tak jako najdete na webu baterieon.cz potřebné informace o charakteristikách baterií a o jejich výběru, najdete zde i širokou nabídku baterií do notebooku, z kterých si jistě vyberete. Navíc pro jednodušší výběr jsou zde baterie děleny i podle typu notebooku, tedy baterie pro Asus, Acer, Apple, Dell, Lenovo, HP, eMachines, Gateway, MSI, LG, Panasonic, Samsung, Sony a Toshiba. A pro nejjednodušší vyhledávání je umožněno hledat přímo podle typu notebooku.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..