Jak a kde vybrat kvalitní elektroniku a domácí spotřebiče?

Coffee Machine Cup Coffee Machine  - Mokup / Pixabay
Mokup / Pixabay

Také si leckdy marně lámete hlavu nad tím, jak a kde vybrat spotřební elektroniku a spotřebiče do vaší domácnosti? Nudí vás vybírat z obrovské nabídky modelů a nevíte si rady? Chcete si nechat doporučit to nejlepší, co na českém trhu dle recenzí a hodnocení existuje? Máme pro vás řešení. Portál TestKvality.cz.

Na našem novém portálu jsme pro vás připravily testy a hodnocení výrobků v různých kategoriích. Testy jsou sestavovány naší redakcí a pochází z testů renomovaných organicích, spotřebitelských recenzí i rad odborníků, kteří publikují své články na věrohodných serverech. Mimo jiné je bráno v potaz také hodnocení spotřebitelů na německých recenzních webech. Takto ojedinělý soubor informací a dat, jsme nakonec zpracovali do jedné přehledné tabulky a doporučily vám ty nejlepší produkty ke koupi.

Aktuálně pro vás máme například test kuchyňských robotů, žehliček, praček, sušiček, rychlovarných konvic, vysavačů a dalšího zboží. Na vaši zahradu jsme pro vás připravily žebříček nejlepší modelů křovinořezů a sekaček. Do domácnosti naopak můžete vybírat parní čističe a mopy.

U nás tak například zjistíte, jaká je nejlepší sušička prádla, jaký je nejlepší pákový kávovar nebo třeba nejlepší odšťavňovač na trhu.

Aktualizujeme a přidáváme nové zboží

Portál se snažíme průběžně aktualizovat, ale bohužel ve spotřební elektronice je pokrok tak vysoký, že některý z modelů je na trhu pár měsíců a už je nahrazován modelem novějším.

Abychom nabídku co nejvíce rozšířily, snažíme se přidávat neustále nové testy a hodnocení dalších typů produktů a to podle toho, co vás aktuálně nejvíce zajímá.

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. Jana napsal:

    Hezké, ale zajímaly by mě nějaké konkrétní kritéria podle kterých jste různé věci hodnotili. Vybírám zrovna odšťavňovač a z toho žebříčku na který odkazujete nejsem příliš moudrá. Mnohem lépe to je zpracované zde https://www.arecenze.cz/odstavnovace/

  2. Kamila napsal:

    Zkuste https://www.covybrat.cz/nejlepsi-odstavnovace/ , mají tam popsáno i jaký odštavnovač vybrat podle typu ovoce.

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..