Jak získat zářivý úsměv

Smích a zářivý úsměv jsou blahodárným kořením našeho života. V dnešní době sladkých nápojů a kávy je však usmívání stále těžší, neboť náš chrup žloutne a my se za něj dost často stydíme. Těm z vás, jež se rádi usmívají a jež touží po krásných běloskvoucích zubech, je určen následující článek, v němž se podíváme, jak získat krásný úsměv se zuby jako bílými perlami.

Proč už se tolik nesmějeme?

Úsměv je pro většinu z nás nejen symbolem radosti, ale také symbolem běloskvoucího se chrupu, který na nás shlíží ze všech plakátů, z televizních reklam či stránek časopisů. Není se čemu divit, že většina z nás po takovém zářivém úsměvu touží. Na druhou stranu udržet si své zuby bílé a krásné není snadné. V důsledku konzumace čajů, kávy, sladkostí, koření i různých dalších sladkých nápojů či pochutin se ve sklovině hromadí pigment. Naše zuby tak dostávají nažloutlý odstín, který nevypadá vůbec pěkně.

Jak na bělení zubů?

Pokud patříte mezi jedince, kteří by se rádi smáli a rádi by ukazovali svůj chrup, ale kvůli svým zubům si to nedovolí, pak jste již určitě vyzkoušeli nejrůznější bělící procedury – počínaje levnými, ale nefunkčními babskými radami a konče funkčními, ale předraženými profesionálními procedurami. Jestliže vás již tyto metody omrzely a chtěli byste vyzkoušet něco nejen funkčního, ale také cenově přitažlivého, pak vyzkoušejte Dental WhiteStrips.

Co je Dental WhiteStrips?

Novinka na trhu v podobě Dental WhiteStrips představuje šetrnou metodu bělení zubů v podobě bělících pásek, díky kterým si můžete svoje zuby vyčistit již po krátké době od aplikace. Stačí si pásku nalepit na svůj chrup a po chvilce působení ji zase odlepit. Dobu působení si přitom regulujete sami, čímž je vám také umožněno regulovat si stupeň bělosti zubů podle potřeby.

Výhody Dental WhiteStrips

Tato metoda bělení zubů je jistě velmi atraktivní, neboť se pojí s mnohými výhodami. V prvé řadě jde o jednoduchý a účinný princip bělení zubů představující šetrnou metodu bělení. V druhé řadě je důležité, že výrobek nepoškozuje sklovinu a nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů. Uživatelé jistě také ocení jednoduchou aplikací z pohodlí domova a zvláště pak rychlé výsledky.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..