Sen o zářivém úsměvu nemusí být nedosažitelný – stačí vsadit na zubní implantáty

Ztráta jednoho zubu dokáže v přívětivém úsměvu nadělat pěknou paseku. A co teprve, pokud zubů chybí více? Šikovné zubní implantáty si s tím však dokáží poradit – a nikdo nepozná, že jste ještě před pár dny měli se svým chrupem problémy.

Ovšem nejde tu jen o estetickou stránku věci. Nesmíme zanedbávat ani zdravotní aspekt. Implantát totiž simuluje přítomnost zdravého zubu, a tím účinné brání ztrátám kostní hmoty v čelistech i dalšímu poškození zubů (z důvodu jejich nerovnoměrného rozestupu apod).

Jak vypadá zubní implantát?

Podívali jsme se na to, jak si s tímto problémem poradil zubař Ostrava MDDr. Ondřej Vicher, který pravidelně navštěvuje tuzemské i zahraniční odborné stáže a snaží se všechny novinky dostat co nejdříve k pacientům.

Jeho zubní implantáty Nový Jičín mají podobu titanového šroubu, který perfektně nahrazuje kořen zubu. Titan je sám osobě hypoalergenní, a navíc vydrží opravdu dlouho. A díky speciální povrchové úpravě je zabezpečeno i bezproblémové vhojení takového implantátu.

Bude to bolet nebo ne?

„Pokud si nechám zubní implantáty Opava zavést, bude to nepříjemné?“ Tak s takovou otázkou se na specializovanou ordinaci obracejí pacienti nejčastěji. Ale není třeba se bát. Jde o nebolestivý a krátce trvající chirurgický zákrok. Dostanete nový kořen zubu, na nějž je už snadné připevnit korunku nebo třeba rovnou celý můstek.

Jak dlouho mi implantáty vydrží?

Pokud si pořídíte tyto zubní implantáty Olomouc, nevyhnete se pravidelné péči. Ovšem nebude o nic náročnější než důkladná péče o váš stálý chrup. Součástí poskytovaných služeb zubařské ordinace v Ostravě je proto i poradenství a dlouhý rozhovor s pacientem, který vám všechny otázky podrobně zodpoví.

Zjistěte více na www.zubni.implantaty.net nebo se rovnou objednejte na konzultaci díky jednoduchému poptávkovému formuláři. Vaše cesta za krásným a zdravým úsměvem tak bude mnohem kratší, než jste nejspíš čekali.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..