Tetování na rty je populární hlavně mezi ženami

Rty s tetováním nejsou ničím neobvyklým. Můžete spatřit odvážlivce, kteří si dávají skutečné tetování na rty. jedná se o velmi citlivé místo a hlavně hodně viditelné, takže ne každý se odváží k nějaké velké proměně.

Permanentní make-up na rty

Metoda permanentního make-upu na rty je populární hlavně mezi ženami. díky tomu se jejich rty méně či více zvýrazní a kdo neholduje rtěnkám, má o dobrý pocit postaráno. Mikropigmentace rtů se provádí do pokožky díky speciálnímu přístroji. Dlouhodobé nalíčení vydrží až několik let a postupně se z pokožky vytrácí.

Permanentní make-up rtů se používá nejen k zvýraznění kontur rtů, ale také k potlačení různých nedostatků a asymetrií. Může se jednat o problémy jako ztrácející se červeň na rtech, nedokonalý retní tvar nebo rozpíjející se kontura. Barva by se měla preferovat tak, aby ani po odlíčení nevypadala moc nápadně a dokonale splynula s vaší vizáží. Ovšem, záleží na individuálním výběru, klidně si zvolte i výraznější barvy, jestli se vám to zamlouvá.

Dočasné tetování rtů

Bláznivé motivy na rtech můžete mít na různé mejdany, párty a oslavy. Vaše rty budou skutečně zvýrazněné tak, že je nikdo nemine bez povšimnutí. Dočasné tetování na rty si umístíte pomocí atraktivních nalepovaček. Pochopitelně je dobré se podívat na výrobce a přeptat se na kvalitu.Výhodou je, že je využijete a potom bez problémů odstraníte. Jedná se o skutečně výrazné motivy – na rtech budete mít leopardí vzor, zlaté glitry, americkou vlajku. Stačí chvíle a na večírku budete zářit díky exotickému tetování na rty s žirafím motivem. Nepřehlédnutelnost zaručuje také hadí kůže na rtech, hvězdičkový párty vzor na růžovém podkladu, vzor síťované punčochy, rudý nebo růžový tygr, barevné proužkování, fialové rty s hvězdičkami a mnohé jiné.

Populární a moderní doplněk se většinou dodává v balení s několika sety, aby bylo možné zkrášlit i vašeho partnera nebo partnerku, popř. známé stejným motivem. Zdravotně nezávadné dočasné tetování na rty se používá rychle a snadno. Výdrž takto polepených rtů je obecně až osm hodin. Plusem je, že se hodí pro všechny tvary a velikosti rtů.

K aplikování na rty vám postačí voda, tetovačky na rty, vata, nůžky a zrcadlo. Nejdříve si osušíte rty, aby byly úplně čisté a hlavně suché. Nesmí se na nich vyskytovat žádné kosmetické přípravky – krémy, rtěnky, lesky na rty apod. Posléze přiložíte nalepovací tetování ke rtům a zastřihnete délku a šířku podle vašeho tvaru. Následně stačí odlepit fólii, přiložit ke rtům, zlehka namočit pomocí navlhčené vaty a počkat, dokud se neoddělí papírová část. Pomocí vaty ještě vyhladíte a počkáte cca pět minut, až tetování zcela zaschne. Dál vám nic nebrání v jídle, pití bez poškození vaší nové okrasy na rtech. Pro dlouhotrvající efekt bude samozřejmě lepší pít pomocí brčka.

Tetování vnitřní strany rtu

Vnitřní strany rtu patří k místům, kde se špatně tetuje. Musíte také počítat s tím, že má zde umístěné tetování ideální podmínky k silnému rozpíjení. Tetování na sliznicích se obecně hodně rozpíjí a je třeba si to předem uvědomit.

Mohlo by se vám líbit...