Zabydlete se v atraktivní pražské lokalitě

Hlavní město se stále více stává cílem mnohých podnikatelů, ale také lidí, kteří hledají zajímavější práci ve svém oboru. Z tohoto důvodu se musí rozšiřovat i nabídka bydlení. Stavební projekty se zaměřují na výstavu bytů s nadčasovým designem a s využitím moderních technologií.

Novostavby Praha s elegantním vzhledem

I vy se můžete porozhlédnout po možnostech kvalitního bydlení, kde se na vytváření budov podíleli uznávaní architekti. Developerské projekty Praha se zaměřují na přirozenou potřebu člověka, což se odráží v konkrétních plánech a v realizování schválených projektů. V praxi se spojí prověřené materiály, nové nápady a skvělá architektonická činnost. Velké město má své výhody, ale také se najdou zápory. Nové byty Praha však seženete i na zajímavých místech, kde si budete užívat výhledů na kousek přírody. Staví se nedaleko centra, ale přesto dost stranou od velkoměstského ruchu. V jednotlivých rezidencích nechybí několik podzemních a nadzemních podlaží. Na své si přijdou zájemci o minimalistické i prostorné byty. Běžný život se bude odvíjet snadno, jelikož v dosahu objevíte vše potřebné – obchody, lékárnu, bankomat, školy, zastávky veřejné dopravy a mnoho jiného.

Informace pro vás: projekt staví Metrostav Development.

Nepřehlédnutelné stavební architektonické prvky

Už od pohledu vás zaujme celkové stavební provedení. Byty Na Vackově leží podél Malešické ulice. Celkově se jedná o pět objektů. V nabídce jsou poskytovány byty od 1+kk až 5+kk, avšak k dispozici jsou také ateliéry a nebytové prostory. Tato poklidná část Horního Žižkova projde v příštích letech velkými změnami. K dokončení prvních bytů dojde ve druhém pololetí roku 2020. Následovat bude jejich předání, a to začátkem roku 2021. V plánech si lze všimnout, jak se maximálně využívá bytová plocha. Byty nepostrádají dostatečné množství denního světla a skvělou vzdušnost.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..