Vypínače a zásuvky Logus 90

Nedílnou součástí moderního interiéru jsou vypínače a záskuvky, od kterých dnes jejich uživatelé očekávají mimo funkčnost také atraktivní a neotřelý design. Mezi výrobky které splňují oba dva požadavky patři výrobky portugalské firmy Efapel která nabízí vypínače a zásuvky Logus 90 v několika designových řadách.  Vypínače a zásuvky této firmy jejíž výrobky se na trhu s elektroinstalačním materiálem prodávají již více než třicet let, se vyrábí v několika designových řadách, které se liší nejen vzhledem, ale také použitým materiálem. Vypínače Logus 90 vynikají rovněž velmi snadnou montáží a díky speciálním klipům se dvěmi polohami zacvaknutí, je možné je snadno nainstalovat i na nerovné stěny. Speciální konstrukce vypínačů Logus90 umožňuje rovněž velmi snadnou výměnu rámečků a krytů vypínače.

Montáž vypínačů Logus 90
Vypínače Logus 90 vynikají mimo svůj atraktivní design také snadnou montáží a údržbou. Malá hloubka vypínače, pouhých dvacet milimetrů, umožňuje zabudování vypínače do přístrojové krabice. Díky speciálním bezšroubovým svorkám, můžeme tyto vypínače velmi snadno zapojit k rozvodům bez použití jakéhokoliv nástroje. Bez demontáže vypíněče, pouze sejmutím krytu, jsem schopni provést elektrický test díky speciálním otvorům. Rámeček i kryt je možné díky inteligentním klipům snadno sejmout a vyměnit za jiný, což umožňuje jednoduchou výměnu vzhledu vypínače dle aktuálního vzhledu a barevnosti vašeho interiéru.

Designové řady vypínačů a zásuvek Logus 90
V současné době si můžete vybrat vypínače a zásuvky Logus 90 v šesti designových řadách, z nichž každá nabízí na výběr několik barevných odstínů vypínačů a zásuvek. Základní řadou vypínačů Logus 90 je řada Base. Logus 90 Base jsou vypínače s plastovou krytkou a rámečkem které je možné vybírat v bílém provedení, nebo v provedení slonová kost.  Vypínače Aquarella jsou vypínače dodávané ve čtyřech barevných odstínech v metalickém provedení. Čtyři barevná provedení nabízí také řada Crystal která je vyvedena v kombinaci se sklem.  Řada Metallo pak nabízí vypínače v provedení vyvedeném v ušlechilých kovech.  Vypínače Arbone jsou vypínače jejichž pohledová část je provedena v bukovém, třešňovém, mahagonovém provedení a v provedení dřeva z buku.  Poslední designovou řadou je řada s názvem Petra. Tato řada vám dává na výběr z vypínačů v žulovém provedení, které je velmi atraktivní a působí reprezentativním dojmem.

electronics-160065_1280

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..