Virtuální kancelář – jak se vyplatí právě vám?

Free-Photos / Pixabay

Nepotřebujete kancelář, protože podnikáte z domu nebo ze své dílny? Úřad však bývá mnohdy neoblomný a navíc – atraktivní adresa uvedená na vizitce zaujme potenciální zájemce vždy lépe než vaše skutečná někde na periferii. A zvát si klienty domů, případně mezi kupu nářadí, také není právě nejlepší nápad…

A co takhle mít kancelář jen pro chvíle, kdy ji opravdu potřebujete? Možností je celá řada. Můžete si například zařídit jen čistě virtuální kancelář s lukrativní adresou, jež vám umožní bezproblémový zápis do obchodního rejstříku a zvýší prestiž vaší firmy. Za úvahu však stojí i varianta, v níž bude tato adresa odpovídat skutečné kancelářské budově, s možností osobních schůzek, profesionální recepcí a vyřizování veškeré možné pošty. Stačí si vybrat, která eventualita by byla právě pro vás ta výhodnější, a to třeba na stránkách Profi-kancelar.cz.

Atraktivní prostory přímo v centru Prahy

Budete platit pouze za služby, které skutečně využijete. Zvolit si tedy můžete jeden za tří balíčků, navržených přesně pro vaše potřeby.

  • Virtuální kancelář MINI-SÍDLO nabídne registrační sídlo společnosti, označení firmy a IČ na budově a možnost přikoupení dalších služeb pro případ potřeby
  • Virtuální kancelář PROFI-SÍDLO přidá navíc i služby recepce, příjem a zpracování pošty (včetně dosílání), vlastní pevnou linku přesměrovanou přes váš telefon a zasedací místnost pro jednání s úřady
  • Virtuální kancelář PROFI-KANCELÁŘ doplní vše na skutečně profesionální úroveň díky telefonní lince s operátorem, skenování důležité pošty a pronájmu zasedací místnosti včetně občerstvení na dvě hodiny měsíčně zdarma

Samozřejmě, pokud bude třeba sejít se s klienty nebo pracovníky úřadu nad rámec nabízených hodin, odeslat expresně poštu ještě týž den či zařídit skenování dokumentů nad možnosti balíčku, můžete si vše jednorázově přikoupit za běžnou cenu.

Vaše virtuální kancelář Praha může sídlit v jedné ze čtyř ideálních lokalit podle vašeho výběru (například Školská ulice Praha 1), a to se vším všudy. A nezáleží na tom, zda se na místě fyzicky vyskytujete, či ne. Vše je v souladu s platnou legislativou a ani úřady samy často nepoznají, že s vámi jednají v sídle virtuální kanceláře. Běžné klienty pak přesvědčí vždy příjemná obsluha recepce či rychlé přebírání příchozí korespondence.

Provozní záležitosti nechte na odbornících

Oblíbené podnikatelské rčení praví, že čas jsou peníze. Šetřte si tedy ten svůj pro opravdový byznys a nechte všechny podřadné nezbytnosti na vyškolené obsluze. Už nikdy tak nebudete muset třídit poštu (a oddělovat reklamní nabídky od oficiálních dopisů či návrhů smluv), skenovat důležité dokumenty „pro jistotu“ nebo vyřizovat záznamník plný urgentních telefonátů. Stačí si vybrat ten správný balíček služeb a o vše bude postaráno.

Založte si firmu snadno a rychle

Služby virtuální kanceláře však nejsou jedinou specialitou, kterou najdete na Profi-kancelar.cz. Ještě svoji firmu nemáte? Pak využijte nabídku založení s.r.o. rychle a bez časově náročného obíhání úřadů. Vždyť i vyškolenému konzultantovi trvá taková anabáze i tři týdny, a co teprve lidem, kteří dělají něco takového jedenkrát za život?

Profi-kancelář se postará o všechny nezbytné náležitosti včetně vyhotovení a podpisu smlouvy (samozřejmě u notáře), složení nezbytného  kapitálu, zhotovení a podání návrhu na zápis do obchodního rejstříku, založení firmy a přidělení IČ včetně pořízení nezbytného výpisu z živnostenského rejstříku, získání všech potřebných živnostenských oprávnění, i o konečnou registraci s.r.o. na finančním úřadě.

Získáte jistotu vždy správných administračních postupů, jež se rok od roku mění, kontaktování všech zainteresovaných úřadů (vyhnete se tedy pokutě za chybějící či nedodané podklady a ohlášení) a v neposlední řadě i rychlého vyřízení vaší žádosti. Jednodušší už to zkrátka být nemůže, stačí využít profesionální služby jednoho z nejdéle působících hráčů na českém trhu v této oblasti. Vyzkoušejte to třeba hned teď!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..