Půjčka přes internet – vše, co potřebujete vědět

Již několik let získávají rychlé online půjčky na popularitě. Jejich největší výhoda je, že peníze můžete mít už do 15 minut od schválení žádosti. Díky těmto půjčkám získáte peníze navíc, aniž byste museli opustit pohodlí domova.

Pokud se zrovna nacházíte ve špatné finanční situaci a potřebujete peníze navíc, podívejte se na nabídku půjček na Matchbanker.cz. Matchbanker je skandinávský porovnávač půjček, který byl vytvořen, aby pomohl klientům analyzovat nabídky a vybrat tu nejlepší půjčku pro jejich potřeby.

Definice rychlé online půjčky

Půjčka je smlouva mezi věřitelem a úvěrovaným o převodu finančních prostředků. V případě online půjčky přes internet jsou formality omezeny na minimum, takže vyřízení žádosti je opravdu rychlé. Navíc i lidé, kteří jsou zrovna nezaměstnaní nebo jsou zaznamenáni v registru dlužníků mohou zažádat o půjčku a nestojí je to mnoho úsilí.

Rychlá online půjčka je případ, kdy nemusíte věřitele informovat o tom, na co vlastně peníze potřebujete. Toto je ten hlavní důvod, proč se online půjčky stávají populárnějšími a využívanějšími než bankovní úvěry.

Nevýhodou těchto půjček nicméně může být mnohem vyšší úroková sazba a poplatky, které budete muset zaplatit i za půjčku nižší částky.

Nezoufejte ale předčasně, na trhu jsou i poskytovatelé, kteří nabízejí novým zákazníkům první půjčku zdarma. Tím pádem zaplatíte jen přesně tolik, kolik jste si půjčili.

Jak o půjčku požádat online?

1. Porovnejte půjčky na webových stránkách.

Použijte nástroj na porovnávání a filtry, abyste našli nabídku, která plně odpovídá vašim představám. Vždy si zjistěte výši RPSN, kolik ve výsledku přeplatíte, a jestli máte možnost termín splatnosti odložit.

2. Vyberte si tu pravou půjčku pro vás a vyplňte žádost

Na Matchbankeru můžete jednoduše porovnat nabídky od různých poskytovatelů. Tím pádem pro vás bude jednodušší analyzovat výhody a nevýhody. Díky těmto informacím budete moci udělat informované rozhodnutí. Když si vyberete určitou půjčku, stiskněte zelené tlačítko „Mám zájem“. Budete automaticky přesměrováni na webovou stránku věřitele, kde vyplníte žádost.

3. Schválení žádosti

Jestli byla vaše žádost schválena nebo odmítnuta se dozvíte přes SMS zprávu nebo email. Pokud byla vaše žádost schválena, většinou automaticky obdržíte smlouvu k podepsání. Je velmi důležité, že víte co podepisujete, proto si smlouvu vždy důkladně prostudujte.

4. Proveďte verifikační převod

Někteří poskytovatelé tuto metodu používají pro potvrzení vaší identity. Běžně se jedná o převod 1 Kč, čímž se „spáruje“ váš účet s vaší žádostí o půjčku.

5. Peníze na vašem účtě

Posledním krokem je převod peněz na váš účet. Jak poskytovatelé slibují, můžete je získat již do několika minut. To záleží, u jaké banky máte svůj účet. Pokud máte vy i poskytovatel účty u stejné banky, převod proběhne nejrychleji.

Jaké jsou výhody online půjčky v porovnání s bankovní půjčkou?

  • Pohodlí

Celý proces proběhne přes počítač nebo mobilní telefon a bude trvat jen pár minut.

  • Rychlost

Webový srovnávač vám pomůže vybrat tu správnou půjčku bez nutnosti návštěvy stránky každého poskytovatele zvlášť. To ušetří spoustu času.

  • Minimum formalit

Není nutné vždy dokládat smlouvu o zaměstnání nebo příjem. Abyste mohli požádat o půjčku přes internet, obvykle vám bude stačit občanský průkaz a online bankovnictví.

  • Anonymita

Možnost půjčky online bez nutnosti kontaktovat bankovního poradce a zodpovídat nespočet dotazů může být pro mnoho lidí komfortním řešením.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..