Únava nebo pocit těžkých nohou? Pomoci může echinacea a jírovec

Capri23auto / Pixabay

Vrcholící léto s sebou přináší kromě dlouho očekávané dovolené bohužel často i množství nepříjemných zdravotních obtíží. Pocit těžkých nohou nebo všudypřítomná únava nejsou zrovna dobrými partnery při bezchybném trávení zasloužené dovolené.

Rozlučte se s únavou a vyčerpáním díky třapatce

Třapatka alias echinacea je vítaným pomocníkem při posílení imunity a snížení míry únavy a vyčerpání snad již od nepaměti. A pokud navíc své síly spojí i s dalšími složkami a vitamíny v ryze synergické kombinaci, její účinky se násobí.

A právě takové spojení můžeme najít například v přírodním doplňku stravy Echinacea 500 plus od české společnosti Naturvita, a. s.. Jedinečné vlastnosti echinacey jsou zde doplněny vitamínem C, zinkem a také jedním unikátním prvkem čínské medicíny: houbou lesklokorkou lesklou, zvanou též Reishi.

  • Reishi slouží jako podpora přirozené imunity,
  • Echinacea přispívá ke správnému fungování přirozeného obranného systému,
  • Vitamín C a zinek přispívají k ochraně buněk před oxidativní stresem, mají svůj podíl na snížení únavy a vyčerpání a přispívají k přirozené normální funkci našeho obranného systému.

Jde o ideálního společníka na cesty: 60 tablet v praktickém balení se vejde do každé kabelky a k maximálnímu účinku stačí užívat 1 tobolku 2x denně.

Od pocitu těžkých nohou vás osvobodí jírovec

Extrakt z jírovce maďalu v kombinaci s vitamínem C a bioflavonoidy v přírodním doplňku stravy kaštan Jírovec plus potlačuje pocit těžkých nohou a přispívá ke správné cirkulaci krve nejenom v dolních končetinách.

Prim tu hraje právě jírovec alias koňský kaštan, který při správném užití:

  • pomáhá s udržováním optimální cirkulace krve,
  • působí velmi příznivě na kapiláry a cévy,
  • zvyšuje odolnost organismu vystaveného nepříznivým okolním podmínkách,
  • ulevuje od pocitu “těžkých nohou”,
  • podporuje pružnost a pohyblivost kloubního systému.

Bonus v podobě neutrální formy vitamínu C a bioflavonoidů z citrusových plodů pak přispívá k lepšímu absorbování účinných látek organismem pro maximální efekt přípravku. Oba přírodní doplňky stravy i další výrobky od Naturvita, a. s. zakoupíte za výhodnou cenu například na Gigalékárna.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..