Sedm tipů, jak dosáhnout orgasmu

panajiotis / Pixabay

Milostný akt by rozhodně neměl být jen honbou za orgasmem. Přesto je orgasmus a s ním spojená rozkoš tím, co nás může na milování bavit a naplňovat. Pokud patříte mezi ty, kteří uspokojení dosahují jen velmi těžce nebo dokonce vůbec, nechte si poradit a zkuste to tentokrát jinak.

1) Zjistěte, co se vám líbí

Prvním krokem, který vede k tomu, abyste mohli mít orgasmus, je vědět, co se vám líbí. Někdo má rád něžné hlazení, někdo má raději vášnivější hrátky a jiného dokáže nabudit třeba erotická masáž. Je důležité zjistit, na jaké podněty reaguje vaše tělo. Podívejte se na erotický film a věnujte se autoerotice. Je to nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak zjistit, co přesně vás dokáže dovést až do konce.

2) Znásobte své vzrušení

Zamyslete se nad tím, co přesně vás vzrušuje. Je to pouhý dotek, polibek nebo přímo mazlení? Nebo je to i okolní atmosféra? Mohou to být svíčky, svůdná hudba, výborná večeře a povídání s partnerem. Domluvte si s partnerem rande a věnujte se všem svým smyslům. Navodíte si příjemný pocit spokojenosti, od kterého je to krůček k orgasmu.

3) Myslete na předehru

Mužům často stačí kratší předehra, zato ženy potřebují být drážděny a rozmazlovány delší dobu. Dopřejte si partnerskou erotickou masáž nebo si dejte společnou sprchu, případně vanu. Hlaďte se a líbejte ještě před samotným aktem a uvolněte tak své psychické i fyzické tělo.

4) Erotické pomůcky a hry

Vyzkoušejte erotické pomůcky, které vám pomohou dosáhnout orgasmu. Pokud potřebujete při milostném aktu zažít víc dráždění, vyzkoušejte vroubkované návleky na penis nebo erekční kroužky, které vás budou dráždit na klitorisu. Nebojte se ani erotických her, od striptýzu až po převleky a masky v posteli.

5) Tantrické milování

Skvělým způsobem, jak se naučit správně dýchat a prožít intenzivní orgasmus, je tantra. Tantrické milovaní vás stejně jako tantrická masáž naučí, jak milovat své vlastní tělo a poddat se smyslnosti. Tantru vás mohou naučit profesionální masérky, případně vyzkoušejte tantrickou masáž pro páry.

6) Správné dýchání

Vyzkoušejte si někdy hluboké dýchání, kterému se učí ve zmíněné tantře nebo také v józe. Nepřicházející orgasmus můžete navodit právě takovým dýcháním. Zkuste dýchat zhluboka, poté přerývaně a můžete i vzdychat. Uvidíte, jak najednou ucítíte příval vzrušení a pomocí dechu dosáhnete orgasmu překvapivě rychle.

7) Dovolte si vzrušení

Možná to bude znít divně, ale ve většině případů začíná orgasmus v hlavě. Naučte se meditovat, uvolnit svou hlavu i tělo, skvěle vám k tomu poslouží nové podněty, například erotická nuru masáž nebo masáž joni, případně u mužů masáž lingamu. Dovolte si vzrušení, dovolte si orgasmus a užijte si milostný akt naplno.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..