Skladujte chytře a efektivně. Ve skladových kontejnerech!

icondigital / Pixabay

Nevíte si rady s nadbytečnými věcmi? V podstatě máte dvě možnosti: zbavit se jich, nebo je uskladnit. Třeba do skladového kontejneru.

Poptávka po skladech je v současné době velmi vysoká. Bez skladových prostor se neobejdou obchodníci, provozovatelé e-shopů i soukromé osoby. Zbavovat se nahromaděných věcí se totiž stává přímo trendem. Minimalismus je zkrátka in. Ale ne každý má to srdce vyhodit část svého života na smetiště. Naštěstí nemusí. Zkrátka je uskladní. A až nadejde ten pravý okamžik, tak se k nim vrátí.

Realitní kancelář? Raději ne!

Pronájem skladů v realitním byznysu v současné době patří mezi výnosné aktivity. Jejich cena, která je samozřejmě navýšená o provizi pro realitní makléře, ovšem není zrovna nízká. Pro fyzické osoby je takové řešení spíše nevýhodné. Naštěstí ale existují lepší způsoby, jak se dostat ke skladovým prostorám. Jsou jimi právě skladové kontejnery.

Pronajměte si samoobslužný sklad

Tyto samoobslužné sklady si v současné době máte možnost za výhodných podmínek pronajmout na dvou místech v republice. Na dvou adresách v Praze a na jedné v Brně. A uložit do nich prakticky vše, co potřebujete. Zboží, zahradní techniku, stavební materiály, lyže, kola, dědictví po babičce, starý nábytek, vybavení kanceláře, ale třeba i osobní automobil.

Přístupné a zabezpečené kontejnery

Dobře přístupné a maximálně zabezpečené kontejnery v délkách od dvou do šesti metrů se nacházejí v oploceném areálu nonstop napojeném na bezpečnostní agenturu. Samotné kontejnery jsou navíc rozmístěné tak, že vytvářejí efektivní bariéru pro jakékoliv nezvané návštěvníky zvenčí.

Přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Přístup do kontejneru je v kteroukoliv denní i noční hodinu prostřednictvím bezpečnostního čipu, jímž samozřejmě budete disponovat pouze vy. Dobrý je i přístup ke kontejneru, k němuž zajedete i osobním automobilem. Kontejner ovšem můžete naplnit i na jiném místě a nechat si jej do areálu přemístit nákladním vozem. Tak neváhejte. Více informací najdete na odkazech pronájem skladu Praha a pronájem skladu Brno.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..