Přeprava nadrozměrných zásilek nemusí být problém

Graphic Moving Truck Moving  - BilliTheCat / Pixabay
BilliTheCat / Pixabay

Stačí jen kontaktovat ty správné odborníky. Ve hře nejsou jen firmy, které podobné výzvy řeší každý den, ale také drobní podnikatelé nebo fyzické osoby, pro něž je podobná záležitost spíše jednorázovou „akcí“. Běžná vozidla totiž v takovém případě využít nelze. A jak si tedy poradit?

Stěhujete větší množství nábytku nebo potřebujete přepravit na stavbu speciální stavební stroj? Nic z toho není problém. Pomůže vám s tím specializovaná přeprava nadrozměrných zásilek. V ČR se najde nejedna spediční firma, která se o vše potřebné postará doslova od A do Zet.

Přepravit můžete (skoro) cokoliv

Nemusíte se bát, kvalitní spediční služby si poradí i se zásilkami, jejichž celková hmotnost přesahuje několik desítek tun! Běžné vozidlo takovou nálož nezvládne ani omylem, i kdybyste se rozhodli celý náklad rozložit do menších částí. Nevyplatilo by se vám to totiž ani co do energie či času. Celkové náklady by pak vyrostly někam k závratně vysokým hodnotám. A mnohdy to samozřejmě navíc ani není možné.

Kvalitní nadměrná přeprava je ve všech bodech rozhodně efektivnější. Postará se o vše – od naložení nákladu až po přepravu do cílové destinace.

Vybírejte podle vozového parku i zkušenosti řidičů

A jak si vybrat správné odborníky? Zaměřte se zejména na dostatečnou kvalitu vozového parku. Přeprava těžkých nákladů může být bezpečná jen ve chvíli, kdy je naložena na bedra specializovaných tahačů a návěsů. Tahače musí mít dostatečný výkon a návěsy zase potřebnou délku, na niž se bez potíží vměstná opravdu cokoliv.

Není výjimkou, že celková délka kompletních souprav přesahuje i 20 metrů. Za volantem takového kolosu proto musí sedět zkušený profesionál, který si poradí i s obtížnými zatáčkami a dokáže reagovat na pokyny doprovodných vozidel (i ta vaše zvolená spediční firma samozřejmě obstará).

A kde takové odborníky najít? Naším tipem je Easy Logistics, s.r.o., jež na našem trhu působí už řadu let.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..