Pomocník, který uvaří kávu i pro velkou kancelář

Coffee Bean Seed Black Cafe Wood  - StockSnap / Pixabay
StockSnap / Pixabay

Hledáte kvalitní kávovar, jenž si poradil i s většími výzvami? Víte přesně, kolik káv za den by měl zvládnout, ale nejste schopni si na trhu vybrat vhodnou variantu? Švýcarská značka JURA rozetne tenhle gordický uzel za vás.

Vyberete si přístroj pro malou kancelář i velkou firmu. Švýcaři totiž doporučí ideální řešení s precizností sobě vlastní. Oceníte také snadnou údržbu a jednoduchou manipulaci, kterou zvládne opravdu každý zaměstnanec i v tom největším pracovním presu.

Ideální koncept pro kanceláře

To však není vše. Nezáleží na tom, jaký kávovar JURA si vyberete. Vždy vám kromě snadného ovládání nabídne i tichý provoz (vestavěný mlýnek na kávu je opravdu tichý) a také revoluční funkční propaření kávových zrn. Díky němu si můžete dopřát skutečně chutnou a po všech stránkách dokonalou kávu. Nezničíte její benefity nedokonalou přípravou, takže vám kromě dobré chuti přinese i žádoucí zásobu energie nebo antioxidantů.

A jistě oceníte i možnost modifikací či praktické uzamknutí zásobníků či menu. Kávovar tak bude dělat jen to, co si budete přát, a nikdo zvenčí ho nebude moci nijak negativně ovlivnit.

Vyberte si podle počtu káv

A jak si zvolit vhodného pomocníka? Dobře si rozmyslete, zda bude stát v nějaké menší kanceláři, nebo zda ho umístíte například na chodbu a poskytnete tak možnost lahodného osvěžení třeba i firemním návštěvám a zákazníkům. Značka Jura nabízí hned tři praktické typy.

  • Malá kancelář do 30 káv denně – JURA E8.
  • Středně velká do 50 káv denně – JURA WE8.
  • Velká kancelář se zátěží 50 – 200 káv denně – JURA X6.

Snadno si tak vyberete tu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Určitě se vám také zalíbí komfortní záruka 12 měsíců a bohatá nabídka příslušenství. JURA dodá vše – od nezbytných čistících pomůcek přes kvalitní kávu až po šálky, lžičky a další potřebné náčiní „k degustaci.“ Vybudujte svou firemní kulturu na těch správných základech! Více se dozvíte na stránkách Svycarskekavovary.cz.

Pomocník, který uvaří kávu i pro velkou kancelář

Pomocník, který uvaří kávu i pro velkou kancelář

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..