Nejlepší pomůcka ze sexshopu? Obyčejný lubrikační gel!

StockSnap / Pixabay

Kamenných sexshopů ubylo, zato narostl počet těch online. Nakupovat erotické hračky je dnes snazší než kdy dříve a ze všech stran se na nás valí doporučení, ať nějakou takovou pomůcku určitě vyzkoušíme. Opravdu má ale smysl utrácet tisíce za nejnovější postelové pomocníky?

Má. S erotickými hračkami si užijete spoustu zábavy. Nicméně výrazně vylepšit sexuální prožitek může i něco daleko obyčejnějšího, co stojí pár stovek korun. Lubrikační gely.

Lubrikant by měl používat opravdu každý

Spousta lidí se domnívá, že na lubrikační gel je čas tehdy, když ženu trápí vaginální suchost nebo jakmile dojde na anální sex. To však vůbec není pravda. Čím vlhčí je prostředí, tím příjemnější bude milování pro ženy i pro muže. S dobrým lubrikantem si navíc užijete hebkost pokožky a zajímavé vůně.

Nechtěli byste zažít intimní chvilky s vůní vanilkového krému, tiramisu či jahod? Aromatizované lubrikanty bývají zpravidla vhodné i pro orální sex a výrobci vědí, proč je tak dělají. Příchutě jsou skutečně opojné.

Užijete ho už během předehry

Lubrikanty nemusí sloužit pouze pro zvlhčení během samotného aktu, využijete je již při předehře. Masáž je rozhodně dobrý způsob, jak odstartovat společnou intimní chvilku, a s lubrikačním gelem vám půjde mnohem lépe.

Dobám, kdy lubrikanty tvořily nevzhledné žmolky, lepily se na celé tělo a špatně se používaly, je už dávno konec. Dnes vám naopak vyčarují hedvábně hebkou pokožku, které se nebudete moct nabažit.

Vyberte si ten správný

Na závěr malá rada pro ty, kteří se rozhodli dát lubrikantu šanci a zlepšit svůj milostný život. Vybírejte dle vůně a také podle účelu. Některé typy jsou určené pro masáže, další třeba přímo pro anální sex. Ty dokážou trochu znecitlivět svaly konečníku a styk poté není tak bolestivý, nehrozí odřeniny.

Mimochodem, stydět se také nemusíte. Objednáte si online a zásilka vám přijde až domů, hezky diskrétně zabalená.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..