Komplexní terapie na dálku Vás zbaví všech problémů

©Bioliečba.eu, 2018 - až po současnost
©Bioliečba.eu, 2018 - až po současnost

V dnešním uspěchaném světě si mnohdy ani neuvědomujeme, zda jsme šťastní a své zdravotní problémy se snažíme rychle utlumit tabletkami. Každý problém má ale svou příčinu. A naše tělo si pečlivě ukládá všechny informace, které souvisí jak s naší psychikou, tak se zdravím.

Čím dál více lidí trápí zdravotní problémy jako jsou bolesti hlavy, alergie, nespavost a další. Dokonce dnes již tyto problémy nevnímáme jako zdravotní potíže a snažíme se zvyknout si na ně, nebo jejich projevy maximálně potlačit pomocí tabletek, které zakoupíme v lékárně. Ve skutečnosti ale touto formou tělo volá o pomoc. Všechny problémy se odehrávají v naší mysli, a proto je můžeme považovat za psychosomatické.

Naše tělo, které funguje jako dokonalý počítač, si ukládá veškeré informace o příčinách problémy. Jakmile jsou tyto problémy pomocí terapie odhaleny, v těle nastane přirozená léčba a tělo se postupně uzdraví jednou provždy. Odborný poradce a terapeut pan Radovan Babic již díky komplexní terapii pomohl mnoha klientům k úplnému uzdravení a vysazení léků.

Komplexní terapie na dálku

Komplexní terapie u pana Radovana probíhá na dálku, a to verbální komunikací po telefonu. Identifikovat příčiny problémů, odblokovat je a dát tělu šanci, aby se začalo samo přirozeně uzdravovat, je možné i na dálku. Terapie na dálku je v zemích jako je ČR, Velká Británie, nebo USA, již standardem a dosahuje stejně dobrých výsledků jako osobní setkání.

Ultimátní a experimentální terapie

Pan Radovan se věnuje také ultimátní a experimentální terapii. Pomocí ultimátní terapie se své klienty snaží zbavit všech jejich problémů. Experimentální terapie slouží k odhalení Vašich vyšších schopností, jako je například telepatie na dálku, samooplodnění a další. Těmito schopnostmi lidstvo disponovalo v dávných dobách, ale dnes už se na ně postupně zapomíná.

Více informací o terapii naleznete na www.bioliecba.eu/cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..