Řetězová pila Narex EPR 30 – 20

Elektrická řetězová pila Narex EPR 30 -20 je pila, kterou oceníte a využijete především pro řezání palivového dřeva, při údržbě zahrady a běžných pracích při údržbě domu, zahrady nebo na chatě. Pilu Narex EPR 30-20 pohání silný motor s výkonem 2000W.

Díky nízké hmotnosti, která je 4,2 kilogramy, je práce s touto řetězovou pilou snadná i pro průměrně fyzicky zdatné kutily. Délka vodící lišty této pily je 300 milimetrů a rychlost řetězu je 12 m/sekundu. Díky velmi příznicé ceně, se tato elektrická řetězová pila velmi dobře prodává a patří mezi nejoblíbenější pily pro kutily, zahrádkáře i majitele domů, kteří k údržbě potřebují výkonný nástroj pro řezání dřeva.

Řetězová pila Narex pro kutily a zahrádkáře
Bezpečnost práce s touto pilou zaručují její sofistikované bezpečnostní prvky mezi které patří doběhová brzda a brzda řetězu při zpětném vrhu. Snadnou údržbu této pily Narex zajišťuje systém výměny a napínání řetězu bez použití nástrojů. Řetězová pila Narex je vybavena nádržkou a systémem pro automatické mazání řetězu. Na nedostatečné množství oleje vás upozorní olejoznak, který vám signalizuje nutnost dolití oleje.

Velmi užitečnou funkcí, kterou je tato řetězová pila vybavena, je omezení rozběhového proudu. Tato funkce zajistí pomalé uvedení stroje do provozu a pozvolný náběh do pracovních otáček, čímž nejen ušetří proud, ale také chrání mechanismus pily. Součástí balení této pily Narex je vodící lišta, řetěz a také ochranný kryt vodící lišty. Samozřejmostí je také podrobný a ilustrovaný návod k použití řetězové pily, ve kterém naleznete veškeré informace o údržbě a práci s touto pilou.

Technické parametry Řetězové pily Narex EPR 30 -20

  • Jmenovitý příkon 2 000 W
  • Délka vodicí lišty 300 mm
  • Rychlost řetězu 12 m/s
  • Rozteč řetězu 3/8″
  • Tloušťka vodicího článku 1,3 mm
  • Mazání řetězu / olej. Nádržka auto / 0,2 l
  • Hmotnost (bez lišty a řetězu) 4,2 kg

Doporučená cena této pily je 3590 kč, v některých obchodech jí však lze pořídit i za cenu o několik set korun nižší.

Řetězová pila

sandid / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..