Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Máme tip na to, kde začít

I když se realitní trh zdá být poměrně složitým a mnohdy krutým kolbištěm, nemusí tomu tak nutně být i ve vašem případě. Biti bývají zpravidla ti, kdo o dané problematice vědí nejméně. Pokud ovšem zjistíte, kam si pro ověřené a především aktuální informace zajít, nikdy se na jejich místě neocitnete.

Ať už jste v pozici zájemce či prodejce, zcela jistě oceníte zbrusu nový férový realitní portál CINCINK. Nenechte se mýlit jeho názvem. Naopak, pod žádnou realitní kancelář rozhodně nepatří – jeho garantem je Komerční banka. Veškeré materiály jsou tedy ověřené praxí a podané tak, aby jim porozuměl opravdu kdokoli. A poskytovatelé placených služeb (jež však můžete, ale nemusíte využít) se rekrutují výhradně z prověřených zaměstnanců a externích partnerů. Protože důvěra mezi klientem a na slovo vzatým odborníkem, by měla být vždy na prvním místě.

CINCINK jako ideální realitní portál? Posuďte sami

Zamyslete se nad tím, co byste od podobného prostředí očekávali. Dozajista by to byla především přehlednost a jednoduchost, viďte? Hned vzápětí i vložení vaší inzerce zdarma a samozřejmě  i starost o bezpečí vašich vložených osobních údajů. To všechno vám CINCINK zprostředkuje a přidá k tomu ještě spoustu bonusů navíc.

Jestliže inzerát vkládáte, můžete ho doplnit např. o 3D vizualizaci nebo třeba natočené video. Kupující zase ocení nabídku nemovitostí od soukromých inzerentů a realitních kanceláří pěkně přehledně na jednom místě, stejně jako přehledné a intuitivní filtrování všech vložených inzerátů.

Hodit se mohou i právní služby

Je-li vaším cílem například prodej bytu, můžete si samozřejmě s každým jednotlivým krokem nechat pomoci od odborníků – od textace inzerátu až po detailní video, pořízené prostřednictvím dronu. Ale tím rozhodně úspěšný prodej nekončí.

Je třeba se například ujistit o tom, zda smlouva o prodeji nemovitosti vyhovuje právě vašim potřebám. Nevystačíte si s nějakou šablonou staženou z internetu – jen málokdy totiž obsahuje všechny nezbytné záruky a eventuality. Mnohem lépe uděláte, pokud si ji necháte od odborníků za pár stovek zkontrolovat – případně přímo napsat.

Zkušení právníci portálu CINCINK poradí s revizí dokumentů protistrany, vyplňováním nezbytných formulářů pro úřady apod. A hodit by se vám mohla i technická inspekce nemovitostí, díky níž budete mít jistotu, že opravdu nekupujete žádného zajíce v pytli.

A co dělat, pokud se po nemovitosti teprve poohlížíte?

Aby koupě bytu, vyhovujícího všem vašim představám, proběhla co nejlépe, doporučujeme si ze všeho nejdříve zjistit, na jak drahou nemovitost vlastně dosáhnete. K tomu vám může pomoci i hypoteční kalkulačka Komerční banky, kterou na stránkách rovněž najdete. Budete tak okamžitě vědět, jak nový závazek váš rodinný rozpočet zatíží, i po jak drahém bydlení se můžete začít rozhlížet. V bohaté nabídce inzerátů na CINCINK si určitě vyberete.

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Máme tip na to, kde začít

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..