Nechcete platit za značku? Volte rekonstrukce na míru!

Rekonstrukci koupelny na míru
manbob86 / Pixabay

Připadají vám kuchyňské sestavy z běžných obchodů s nábytkem drahé? A věděli jste, že platba „za logo“ a „image“ renomované značky může výslednou cenu navýšit o 30-50 %, i více? Neplaťte za zbytečnosti a dopřejte si kvalitní kuchyně na míru od profesionálního kuchyňského studia, jež budou plně vyhovovat vašim potřebám a přáním.

Proč volit právě kuchyni na zakázku?

Ať už jsou běžně dostupné kuchyňské sestavy sebepřizpůsobivější, nikdy se nedokáží sžít se svěřených prostorem úplně dokonale. Bez výjimek tak vznikají slepé kouty, hluchá místa a nepraktická uspořádání. Kvalitní výroba kuchyňských linek však zmíněnými neduhy netrpí. V ceně tak získáte například:

  • tvorbu skříně, kuchyňského ostrůvku a dalších prvků zcela podle možností a dispozic vaší kuchyně,
  • návrh funkčních částí podle vašich specifických přání, případně omezení (nižší kuchyňská linka, trouba ve výšce očí apod.),
  • sladění se zbytkem interieru,
  • originální kuchyni, kterou nikdo jiný nemá,
  • kompletní rekonstrukci kuchyně od A do Zet.

Novou kuchyni si také klidně můžete pořídit v rámci kompletní rekonstrukce bytu a odbýt si tak veškeré nepohodlí najednou. A kde vám takový komfort dopřejí?

Specialisté z Moravskoslezského kraje

Navštivte například bytová studia Mattes Plus s.r.o. v Ostravě, Karviné, Havířově, Frýdku-Místku a dalších městech na severu Moravy. Tady vám v rámci rekonstrukce bytového jádra či rekonstrukce koupelny nebo kuchyně zdarma nabídnou konzultaci s technikem přímo u vás doma. A to včetně nezbytného vyměření a nezávazné cenovou kalkulaci.

Odborně vyškolení řemeslníci zajistí veškeré potřebné práce včetně elektřiny, topenařiny nebo rozvodů vody či plynu. Vyhnete se tak potřebě sjednávání další party řemeslníků či zajištění pomocných prací vlastními silami. Zkušení pracovníci vám starou linku dokonce rozeberou a postarají se o její likvidaci, pokud si to budete přát.

Přesvědčte se o kvalitě nabízených služeb v pestré fotogalerii již hotových projektů na stránkách Famattes.cz případně navštivte osobně některé ze studií, kde se vám bude s radostí věnovat proškolená obsluha. Cesta k vašemu vysněnému bydlení totiž může být mnohem kratší, než si myslíte!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..