Co všechno by měla mít kvalitní střecha?

jarmoluk / Pixabay

Při pořizování střechy není šetření rozhodně na místě. Ta kvalitní vám totiž vydrží celý život bez nutnosti větší rekonstrukce, aniž by ji rozházely jakékoliv extrémní výkyvy počasí. Nesmíte se však nechat strhnout šetřivými snahami rodinného rozpočtu a vsadit na ty nejlevnější dostupné varianty – třeba obyčejný plech.

Své o tom vědí i ve firmě StřechyTomi.cz, kde provádějí mimo jiné i izolaci nebo zateplování střech Český Krumlov u rodinných, firemních, ale i historických objektů. Pracují s moderními technologiemi, jež ideálně využívají prodyšnost, snadné použití i příznivý finanční odhad.

Střecha, jež bude sloužit několika generacím

Jak jsme již předeslali, pokud plánujete opravit krovy nebo máte spadeno třeba na rychlé zateplování střech, zapomeňte v každém případě na levný plech. Odnese ho totiž první silnější vítr, a navíc budete-li chtít na své střeše cokoliv změnit (např. přidat komín neb okno), budete muset najednou rozebrat značně velký kus.

Ovšem vsadíte-li na kvalitní izolace střech Český Krumlov můžete si být jistí, že použité materiály splňují všechny zákonem dané normy, takže si svou novou střechu budete moci nerušeně užívat po mnoho a mnoho let.

Novou střechu chtějte tam, kde hrají fér

Specialisté ze StřechyTomi si uvědomují, jak ožehavé je téma rodinných financí, je-li nutná nějaká větší investice. Snaží se vám pro vyjít maximálně vstříc. Nezáleží na tom, jestli poptáváte pouze krovy Český Krumlov, případně rovnou kompletní rekonstrukci střechy se zateplením půdních prostor. Odborníci vás předem seznámí se všemi možnostmi a provedou kalkulaci celého projektu. Ta je velmi přesná, takže se nemusíte bát umělého navyšování ceny různými vícepracemi nebo jinými nepoctivými triky. Taková izolace střech je zkrátka radostí pro všechny zúčastněné.

Vyzkoušejte i vy na vlastní kůži, jak pozitivní dopad má kvalitní střecha na klima panující v celém domě i na celkovou estetiku svěřené stavby! Více informací najdete na StřechyTomi.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..