Na pořízení fóliovníku není pozdě opravdu nikdy

Cucumbers Bloom  - Alexei_other / Pixabay
Alexei_other / Pixabay

Řadí se mezi neocenitelné partnery každého milovníka zahradničení. Dokáží předcházet nejenom jarnímu chladu, ale také nehezkým rozmarům letního počasí. Ochrání i tu nejchoulostivější zeleninu a přitom vaši kapsu zatíží jen minimálně.

Kvalita vám zaručí i rychlou výstavbu

Než vaše drahá polovička vypije kávu, tak vy budete mít hotovo – opravdu, takhle jednoduché to je. Vsadíte-li na fóliovníky s pevnou konstrukcí, stačí, když ji pouze usadíte na vhodné místo na zahradě. A pak už vám zbývá jen potažení fólií.

Mimochodem, ten nejlepší fóliovník ji mívá nafukovanou, a to kvůli lepší kumulaci tepla. Nejde ovšem o jediné vylepšení, které své zahradě můžete dopřát. Jestliže rádi zásobujete svými výpěstky celou rodinu, určitě oceníte i maxi provedení, jež vám kromě výše zmíněných výhod může nabídnout i praktická šoupací vrata, případně i hřebenovou a boční ventilaci pro vaše maximální pohodlí.

Chtějte český výrobek se zárukou

Poohlížíte se po tom nejlepším? Vyzkoušejte výrobky od specialistů ze společnosti Konstrukce Schwarz. Vybrat si lze z celé řady možností:

  • levné fóliovníky,
  • fóliovníky s oblými boky,
  • fóliovníky víceloďové,
  • rovnoboké fóliovníky.

A jak se rozhodnout? Záleží na tom, zda vám jde primárně o využití co největšího vnitřního prostoru (rovnoboké fóliovníky), či zda si raději připlatíte za esteticky rafinovanější kousek s odvětrávacím systémem (modely s oblými boky).

Stavby se není třeba bát – ve většině případů vše snadno zvládnete svépomocí. Ovšem u opravdu pokročilých konstrukcí si můžete odborníky pozvat i k sobě domů a nechat si vše postavit se zárukou správného provedení.

Další tipy pro vaši zahradu

Ale ve hře nejsou jen fóliovníky. Konstrukce Schwarz vám nabídne také seníky, skladové haly, teplovzdušné kotle či třeba venkovní mostové závlahy. Vše samozřejmě v mnoha variantách včetně těch ekonomických. Stačí si jen vybrat.

Tomatoes Bloom Yellow - Alexei_other / Pixabay

Alexei_other / Pixabay

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..