Na kterou část pracovního oděvu nejčastěji zapomínáme? Překvapivě jsou to boty

Clogs Sandals Shoe Summer Shoe  - Photorama / Pixabay
Photorama / Pixabay

Víte, co je úkolem pracovního oblečení? Mělo by nás ochránit jak před nečistotami z okolí, tak i poskytnout péči našemu zdraví. A nemusí jít pouze o viditelnou ochranu ve formě např. pracovních bot s okovanou špičkou. Stejně důležitou úlohu může hrát i prevence.

Koneckonců, jsme-li během pracovní doby často na nohou, můžeme po jejím skončení pociťovat nepříjemné příznaky jako bolest či pálení. A co je horší, mohou se přidat třeba i bolesti zad a další obtíže, jež si většinou s bolavýma nohama vůbec nespojíme. Počátkem všeho je však naše nožní klenba.

Své nohy si obvykle zničíme už v dětství

Se zdravýma nohama se narodíme, ovšem to, jak nás naše maminky obouvaly (nejčastěji do modelů po starších sourozencích), stejně jako chůze po nevhodném terénu a další špatné návyky, nám chodidla a především nožní klenbu brzy zničí. Uvádí se, že až dvě třetiny českých prvňáčků mají v tomto ohledu nějaké potíže. A čím více děti stárnou, tím více se jich dostane do rukou ortopeda.

Vyberte si tu správnou obuv, která vám zaručeně padne

Bylo by však chybou myslet si, že jediným řešením jsou právě ortopedické vložky. Mnohem lepší (a především na pohled elegantnější) řešení nabízí zdravotní obuv Santé. Mnohdy totiž do práce nosíme boty, do nichž jednoduše zdravotnická vložka vložit nejde. A právě proto přichází Santé s mnoha typy nazouváků a pantoflí (včetně těch páskových, jež na nohu sednou opravdu jako ulité), které vám umožní vychutnat si pracovní dobu bez rizika v podobě bolavých a poškozených nohou.

Díky své dlouholeté tradici vám dnes obuv Santé může nabídnout kvalitní a po všech stránkách propracované modely, z materiálů vyrobených v Česku nebo v rámci EU. Při výrobě jsou dodržovány velmi vysoké standardy kvality, takže se ze svých nových pomocníků pro zdraví budete moci těšit opravdu dlouho. Vyberte si vhodný model na stránkách Celar.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..