Dokonalý úsměv může mít každý – stačí vsadit na ty správné zubní implantáty

Teeth Tooth Clean Dentist Dental  - Shaun_F / Pixabay
Shaun_F / Pixabay

Ztráta trvalých zubů představuje pro náš úsměv doslova pohromu. A to i v případě, že se jedná o jeden jediný kus. V takové chvíli  je totiž poškozena nejenom estetika, ale i funkčnost zubů.

Protilehlé části chrupu přijdou o svou oporu a časem se začnou také vytahovat a viklat. Kostní hmota ubývá, zuby v postižené čelisti se poškozují díky zvětšujícím se rozestupům mezi sebou apod. Kvalitní implantáty proto představují víc, než jen „estetickou zbytnost.

Když se řekne zubní implantát

Nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Ukážeme vám, jak své pacienty ošetřuje zubař Ostrava  MDDr. Ondřej Vicher. Studoval totiž řadu let v zahraničí a právě tam načerpal své zkušenosti a know-how. Jeho pomoc pro vaše ústa tkví v zubních implantátech s titanovým šroubem. Ten dokáže skvěle nahradit kořenovou část zubu. Navíc patří titan mezi odolné a hypoalergenní kovy, které naše tělo dobře snáší. Dobrému hojení je pak napomáháno i pečlivou povrchovou úpravou.

Co vlastně od implantátů očekávat

Pacienti se nejčastěji ptají na bolest. Přece jen – zásahy v ústní dutině nejsou nikdy právě příjemnou záležitostí. Ale v tomto případě se není třeba obávat. Bude-li vám zákrok provádět zubní chirurgie Ostrava pod patronátem MDDRr. Vichera, proběhne vše opravdu během krátké chvíle a pod lokálním umrtvením. Odcházet budete s novým zubem a bez nepříjemných pocitů.

Pomoc, která vydrží skutečně dlouho

Při pravidelné péči je odolnost vašeho nového chrupu vysoká. Stačí si zuby čistit maximálně pečlivě. I když možná nebude po začátek špatné nechat si poradit od někoho zkušeného. I když si totiž zuby čistíme urputně, zapomínáme stejnou péči věnovat i našim dásním. A právě tady se může utvářet zdroj budoucího problému. Řada nebezpečných bakterií ze zubního plaku se totiž dokáže ukrýt právě tady.

A kde se na vše poptat? Ať už sháníte zubní implantáty Nový Jičín nebo se chcete jen informovat na správnou hygienu ústní dutiny, zjistíte více na stránkách zubni.implantaty.net.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..