Milujete ruční práce? Víme, kde si vyzkoušet nejrůznější kurzy zcela zdarma

Foundry / Pixabay

Ten pocit, když vám pod rukama vzniká něco nového a krásného, je zkrátka k nezaplacení. Dobře to zná každý milovník ruční práce a DIY návodů a výrobků. Na internetu jich dnes najdete dost a dost. Ovšem nejrůznější „free“ návody obvykle za mnoho nestojí a vsadit na profesionální on-line kurz s patřičnou taxou řada z nás váhá.

Na první pohled to vypadá, že ruční práce a návody internet doslova zahltily. Ovšem na ten druhý zjistíte, že většinu z nich píšou amatéři, kteří sice udělají pár pěkných fotografií, ale to ostatní už jde jaksi stranou. Podrobné postupy? Vždyť tyhle základy už musíte dávno umět. Jednotný střih bez rady, jak si ho upravit na vaši velikost? Ale vždyť se přece takové postupy válí všude, tak proč se s nimi zdržovat? Seznam použitého materiálu, nejlépe i s tloušťkou, odstínem nebo výrobcem? Zbytečnost…

Internet může nabídnout nekonečné možnosti – stačí jen dobře hledat

U odborně vedených on-line kurzů, při nichž zpravidla asistuje celý štáb (od perfektního kameramana, přes popiskáře videí až po samotného umělce), podobné zádrhely zpravidla nehrozí. Máte tak jistotu, že právě v nich jsou DIY návody a nápady opravdu podrobně a jasně popsané a bez sebemenších chyb. A když se náhodou něco přece jenom zasekne, tvůrce kurzu bývá zpravidla dostupný on-line a rád ve všem poradí.

A abyste nekupovali takříkajíc zajíce v pytli, můžete si mnohé online kurzy zdarma vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, zda za ně chcete zaplatit či ne. Zjistíte, zda vám sedne osobnost předvádějícího, zda má kurz pro vás vyhovující tempo nebo zda vám dokáže vůbec přinést něco nového.

Pro sebe i jako dárek

A tytéž znalosti se hodí i v případě, že chcete nějaký on-line video kurz zakoupit někomu jako dárek. A kde si je vyzkoušet? Třeba na stránkách Kurzyazazitkyonline.cz. Najdete tu vše od paličkování až po práci s Adobe Premiere Elements. Stačí si jen vybrat.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..