Znáte nejbezpečnější trampolínu na světě?

Trampolína Springfree
Trampolína Springfree

Je zábavná, univerzální, udrží vás ve skvělé fyzické kondici a hlavně – je bezpečná! Ano, je to trampolína, ale ne ledajaká! Z téhle vaše děti zaručeně nikdy nespadnou ani se nezraní o její masivní pružiny. Trampolína od Springfree totiž žádné nemá – je to první zábavná pomůcka svého druhu na světě, která pečuje o atraktivní volný čas vašich dětí a dbá také o jejich zdraví a maximální bezpečí!

Trampolína Springfree má svůj domov na Novém Zélandu a odtud se velmi rychle rozšířila do celého světa. Oblíbily si ji nejenom děti, ale také dospělí. A po světě posbírala také nejrůznější designová a baby friendly hodnocení. Jistě vám něco říkají pojmy jako RedDot Product Design Award nebo Kidspot. A v čem je vlastně tak jedinečná?

Ví, kde se stávají nejčastější úrazy a předchází jim

Věděli jste, že každý rok je v USA hospitalizováno přes 10 000 dětí zraněných při skákání na trampolíně? Obvykle z ní spadnou nebo se poraní o pohybující se pružiny. Se Springfree se vám tohle stát nemůže, protože:

  • Žádné pružiny nemá – místo nich jsou použity bezpečné pružné tyče!
  • Má skrytý rám umístěný pod dopadovou plochou – skákající osoby se o něj tedy nemohou poranit.
  • Má měkké okraje podložky absorbující dopadovou energii.
  • Je obklopena flexi sítí bránící nebezpečným pádům na zem.

Pobaví se na ní i dospělí

Největší model z dílny Springfree unese až 150 kilogramů vážícího skákajícího člověka, takže si na dopadové ploše může zařádit opravdu každý!

Vyniká nevšední odolností

Důraz je kladen i na použití vysoce kvalitních materiálů a pečlivou kontrolu po celou dobu výrobního procesu i finálního testování. O vše se stará tým speciálně proškolených inženýrů, kteří neponechají skutečně nic náhodě. Zábava s trampolínami Springfree vám tak vydrží opravdu dlouho, a navíc je můžete bez obav nechat venku po celý rok, aniž by utrpěly jakoukoliv škodu. Zjistěte více na stránkách oficiálního e-shopu s českou lokalizací www.trampoliny-springfree.cz a pořiďte pro svou rodinu skutečně jen to nejlepší!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..