Na údržbu zahrad nemusíte být sami

Sawing Tree Birch Chainsaw On High  - photochur / Pixabay
photochur / Pixabay

Milujete chvíle odpočinku uprostřed zeleně, ale nechcete trávit každý víkend tím, že se o svěřené pozemky staráte? Díky na slovo vzatým profesionálům nemusíte, postarají se o vše – od samotného založení zahrady až po pravidelnou péči o trávník, stromy či záhonky.

Zatímco dříve byla odborná realizace a údržba zahrad určena spíše pro města a obce, dnes si může zakládání trávníku, modelaci terénu nebo třeba výsadbu a údržbu dřevin (okrasných a ovocných) objednat kdokoliv.

Jděte tam, kde vám nabídnou všechny potřebné služby

Pokud máte svou zahradu v Olomouckém kraji, pak dříve nebo později (ale spíše dříve) narazíte při svém pátrání na Bc. Dušana Rozbroje, který se se svou firmou RD Servis věnuje tomuto oboru už řadu let. Jeho doménou je mimo jiné i rizikové kácení stromů Olomouc, takže mu můžete svěřit opravdu jakýkoli úkol.

Od obyčejné údržby zahrady až po sekání vysoké trávy a náletových dřevin na doposud neobhospodařovaném pozemku. Jeho působištěm je však také Prostějov, Šternberk, Litovel či Uničov. Stačí jen říct, kam za vámi má se svým týmem dorazit.

A jaké další služby nabízí?

  • Vertikutaci okrasných trávníků,
  • realizaci a servis žádaných automatických zavlažovacích systémů,
  • odvoz bio-odpadu ze zahrad,
  • sekání trávy v Olomouckém kraji včetně sběru na zahradách, ale i obecních plochách.

Když o zahradničení zatím vůbec nic nevíte…

Neměli jste až dosud možnost se s principy péče o zahradu seznámit? Nevadí. RD Servis se postará třeba o mulčování trávy na doposud nevyužívaných pozemcích (a připraví je tak pro vaše budoucí plány), zajistí kompletní návrh nové zahrady a v případě zájmu i jeho realizaci.

Vaše nová zahrada tak vyhoví všem vašim přání a potřebám. Ať už poptáváte kácení stromů Prostějov nebo jen pátráte po někom, kdo by za vás obstaral pravidelnou údržbu trávníku, pak bude RD servis vaší jasnou volbou. Zjistěte více na stránkách RDservis.cz. Konzultaci přímo u vás doma budete mít zdarma a potěší vás i přívětivé ceny.

Roden Cut Tree Wood Clearing - Carola68 / Pixabay

Na údržbu zahrad nemusíte být sami

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..