Profi fotografie ze svatby či maturitního plesu? Víme, kde se poptat

Jedinečné zážitky si žádají jedinečné vzpomínky. A i v době instagramových účtů a mobilních telefonů jsou klasické fotografie od profesionála na slovo vzatého zkrátka nenahraditelné. Jde o něco, co vám zůstane na celý život.

Náhodné momentky? Obvykle přesně zinscenované

Pojďme se podívat nejdříve na fotografování svateb. Jaké fotografie ze svatby obdivujeme v rodinných albech nejvíce? Ne, nejsou to ty s přesně vyrovnaným defilé hostů, ale spíše náhodné momentky – nečekané okamžiky, sršící okolní jedinečnou atmosférou. Momentky, kde dotyční ani netuší, že byli vyfotografování…

Ale přesto má právě s těmito nádhernými fotografiemi svatební fotograf Jan Friesner nejvíce práce. Patří ke špičkám ve svém oboru. A dokáže zinscenovat téměř cokoliv. Stojíte o vtipné, vážné nebo romantické fotografie? Nic z toho není problém. A nemusí zůstat jen u svatby. Svého profesionála si zaslouží i firemní večírky a rodinné akce.

Nezapomínejte ani na své děti

A úplně stejné je to i při fotografování plesů nebo fotografování škol a školek v Olomouckém kraji – přesně tam totiž Jan Friesner působí. Přijede za vámi nejenom do Olomouce, ale také do Prostějova, Přerova, Šternberka, Mohelnice či do Šumperku. Cestovné do 40 km v okolí Olomouce budete mít v ceně. Samozřejmostí je jak interiérové, tak i exteriérové fotografování.

Fotografování maturitních plesů zvládá sám jen s pomocí oblíbeného fotokoutku, ale může s sebou přibrat i ostříleného kolegu a umožnit tak vznik jedinečných vzpomínek přímo z tanečního parketu. Při tomhle focení maturitních plesů Olomouc navíc můžete získat i příjemnou slevu – čím více tříd těchto služeb využije, tím méně nakonec zaplatíte. A podobné individuální podmínky lze domluvit i v dalších případech. Řekněte si o svou cenu a kontaktujte Jana Friesnera přes jeho Facebook nebo internetové stránky Foto-Friesner.cz.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..