Hodnocení granulí pro psy

Průmyslově vyráběné krmivo pro psy, jako jsou granule, je pohodlné a levné. Hodnocení granulí pro psy ukázalo, že žádné granule psům neublíží, nicméně jedničku by nedostal žádný výrobek, který na trhu najdeme.

V některých granulích je až příliš velký obsah sójových bílkovin, které psi špatně tráví. Největším problémem je občasné vyskytnutí plísní a také až příliš nízká energetická hodnota. Čeští výrobci nevyrábějí o nic horší granule než zahraniční producenti a tak ne vždy vysoká cena značí kvalitu granulí pro psy. Kvalita granulí závisí na tom, zda jsou vyrobeny z masa či masové moučky i na technologickém postupu výroby konkrétního typu granulí. Při výběru granulí je potřeba brát v potaz věk psa, plemeno, hmotnost, zdravotní stav.

Psí granule zaručují, že pes dostane optimální dávku živin. Granule pro psy Royal Canin jsou jednou z variant, jak zdravě a kvalitně krmit svého psa. Receptura granulí je postavena na přírodní bázi. Tento typ granulí obsahuje větší množství bílkovin, ale i přesto jsou vhodnou volbou pro vašeho čtyřnohého miláčka.

Chcete-li svému pejskovi dopřát komplexní stravu, pak jsou ideální variantou granule pro psy Brit. Značka Brit je český výrobce a nabízí tři řady krmiva pro psy. Nejlevnější varianta economy má nejnižší kvalitu. V sadě superpremium je nejlepší složení, obsahuje 40% masa. Krmivo je cenově dostupné a patří mezi vysoce kvalitní krmivo.

Granule pro psy Hills je vysoce kvalitní krmivo pro všechna psí plemena. Díky správnému složení vitamínů, minerálů a obsahu masa se váš psí mazlíček dožije vysokého věku ve výborné kondici. Toto krmivo je vhodné i pro psy, kteří trpí zažívacími obtížemi. Psovi se zlepší stav srsti, granule psům dle mnoha testů a zkušeností uživatelů chutnají.

A jaké granule svému čtyřnohému mazlíkovi dáváte vy?

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..