Zahradní krby

Zahradní krby jsou skvělým řešením pro vykouzlení příjemné večerní atmosféry i přípravu grilovaných pokrmů.

Zatímco klasické domovní krby jsou určené především pro rozvod tepla, zahradní krby mají jiný účel. Své využití najdou především v letních měsících, kdy chceme posedět venku i dlouho do noci, či si užít grilované pokrmy, které k létu neodmyslitelně patří. Oproti klasickým grilům mají však zahradní krby mnohem delší životnost a přinášejí také řadu výhod.

Jaké to jsou?

  • Vytvoření pohodové až romantické atmosféry
  • Vytápění pergoly
  • Možnost grilování
  • Nádherná dominanta zahrady

Možností umístění zahradního krbu je hned několik. Můžete ho mít umístěný pod širým nebem místo ohniště, či ho dát pod střechu do pergoly, která se tak promění v příjemné posezení i se zahradní kuchyní. Pokud máte pergolu například v blízkosti balkonových dveří, či ji máte dobře izolovanou, můžete zahradní kuchyni s krbem využívat celoročně a užít si tak grilování kdykoliv.

Přinášíme Vám opravdu širokou nabídku zahradních krbů od kvalitních značek. Najdete zde krby v různých designech a velikostech, díky čemuž si jistě vyberete ten, který se do Vaší zahrady bude skvěle hodit. Můžete si pořídit malý krb, či rovnou celou rohovou sestavu, která poskytne dostatek místa i pro přípravu a servírování pokrmů. Ke krbům nabízíme také příslušenství v podobě roštů, grilovacích desek, krbového nářadí a dalších.

U každého krbu si většinou můžete vybrat povrchovou úpravu. Můžete vybírat krby v klasickém designu i moderní krby. Kromě širokého výběru námi nabízených produktů Vás jistě potěší také jejich cenová dostupnost.

Vykouzlete si na Vaší zahradě opravdu příjemné místo, kde můžete trávit zábavné večery s přáteli, či rodinou, nebo romantické večery u rozpáleného krbu ve dvou. Zahradní krb by neměl chybět nikomu, kdo má rád zvuk prskajícího hodně, příjemný odpočinek, dobré jídlo i spoustu zábavy.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..