Vyznáte se v aktuální nabídce interiérových dveří?

Laminátové interiérové dveře
Capri23auto / Pixabay

Trh zaměřený na bytovou architekturu se neustále mění, a není lehké se v něm zorientovat. Zvláště horké novinky se do našeho povědomí dostávají s velmi výrazným zpožděním. Udělejte si spolu s námi přehled o tom, co je ve vodách interiérových dveří právě teď IN!

Tři nejoblíbenější trendy posledních let

Na prvním místě jednoznačně stojí odolné laminátové interiérové dveře (http://www.atex-plana.cz/produkty/dvere/interierove-dvere/) dekorované kvalitní fólií s 3D efektem. Na první pohled vás zaujme množství variant, které se pro váš interiér nabízejí. Můžete vsadit na přírodní vzhled, design v moderním duchu, nebo dokonce dokonalé sladění dveří třeba s okolní tapetou. Není nic jednoduššího!

Radost vám udělají i modní kolekce interiérových dveří – k prohlédnutí zde http://www.atex-plana.cz/ – jež vám dovolí vybrat ideální dveře do každé místnosti, a přitom si vše přizpůsobit do nejmenšího detailu. Kromě volby povrchové úpravy jde například i o výběr zasklení a jeho množství. Dveře do ložnice by měly poskytnout více soukromí než ty do kuchyně apod. Právě dveře se mohu stát perfektním jednotícím prvkem vašeho bydlení.

Do módy se v neposlední řadě vrací také lak. Svůj podíl na tom zaručeně má obliba vintage a retro stylu. Moderní lakované dveře mají však oproti svým předchůdcům mnoho výhod. Díky použití akrylátového tvrzeného laku s odolností vůči UV záření si dlouho zachovávají svůj krásný vzhled (ne jako váš vybledlý lakovaný nábytek po babičce), a navíc se na nich téměř nedrží špína. Matný sametový povrch zaujme každého milovníka estetiky na první pohled a snadno ho sladíte prakticky s jakýmkoliv interiérem.

Moderní dveře se do prostoru neotvírají

Staré dobré panty už dávno nejsou v kurzu. Mnohem lepší užitné vlastnosti nabízejí stavební pouzdra, do nichž s dveře jednoduše schovají a nikde nepřekážejí. Toto řešení šetří cenné místo zejména ve velmi malých bytech. Rádi byste zjistili více? Inspirujte se zde https://www.atex-shop.cz/.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..