Výkonná čelovka je trumfem pro rybáře i cyklisty

Může mít velmi široké možnosti využití, nemá problém s mlhou ani dalšími rozmary počasí, umožní vám dobře vidět i za naprosté tmy. Čelovky jsou vítaným společníkem do terénu, ať už čekáte s prutem u nejbližšího rybníku nebo jste se vydali na nejbližší cyklostezku během pozdního letního večera. Chodíte venčit pejska do parku nebo máte rádi dlouhé výšlapy do přírody? Potom si jistě tento doplněk přímo zamilujete, nejen kvůli jeho praktičnosti, ale také vynikajícímu výkonu v každé situaci.

Rychlé dobíjení, a hlavně nízká hmotnost

Prašné prostředí nebo naopak prudký déšť, výkonná čelovka dovede pracovat bez ohledu na roční období nebo členitost terénu, v němž se právě pohybujete. Je velmi lehká, váha se může (a to včetně baterií) pohybovat i pod hranicí sto gramů. Ideální pro horolezce, cyklisty nebo milovníky dalších různých outdoorových aktivit, které vyžadují v první řadě dobré světlo. Bezpečný provoz, lehkost, ale samozřejmě i maximální spolehlivost, od nynějška už nemusíte s sebou nosit baterku nebo svítilnu, která váží násobně víc než dnešní čelovky a neumožní mít volné obě ruce – ať už pro práci nebo jinou činnost. Nevadí ani rychlejší pohyb, vždyť i s ním výrobci podobných zařízení dopředu počítají!

Vynikající výkon, ideální společník na cesty

Vlastně je to jednoduché, stačí mít po ruce elektrickou zásuvku a za několik málo hodin už můžete vyrazit do terénu – dobíjecí čelovka je skutečným partnerem do nepohody. Svítit dovede i celou noc, nejen když zrovna čekáte na další rybu. Zhoršená viditelnost vůbec nevadí, dosvit v řádu desítek metrů je samozřejmost. Výhodou pak jsou i různé režimy svícení, které využijete nejen při psím venčení, ale také při vyjížďce na kole, raftingu, prohlídce jeskyní a různých dalších aktivitách v přírodě. Na cel-tec.cz se dozvíte víc!

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..