Spotřebiče LORD přináší do ČR německou kvalitu

Z Německa pochází spousta kvalitních technologických výrobků a pračky i myčky nejsou výjimkou. Jednou z německých značek je i LORD. Jejich chladničky, mrazničky, trouby, varné desky, myčky, sušičky a pračky koupíte také u nás. Rozhodně se jich nebojte, ačkoliv nejde ještě o úplně proslulou značku, nezklame vás.

Značka LORD se snaží přinášet osvědčené a užitečné funkce a zároveň ohromit něčím navíc. Samozřejmě se hodně soustředí na úsporné technologie, šetření vodou i elektřinou. Další důležitou věcí je pak kvalita. Zpracování i materiály jsou prvotřídní, díky čemuž si firma může dovolit nabízet zákazníkům zdarma prodlouženou pětiletou záruku. Spotřebiče jsou vyvíjeny i vyráběny výhradně v evropských továrnách, nejde o žádný dovoz z Asie.

Jedním z top produktů je pračka LORD W1

Velmi oblíbené jsou zejména pračky a sušičky značky LORD. K top produktům patří i pračka LORD W1. Řadí se do energetické třídy A+++ a spotřebuje až o 30 % energie méně než podobné pračky. Zvládne až 8 kg prádla, množství vody a elektřiny si podle něj sama inteligentně přizpůsobí. Nabídne vám až 1400 otáček za minutu, celkem 15 pracích programů, dotykový displej a hlučnost pouze 49 dB.

Sušička vám ušetří čas

Velké oblibě se těší i sušičky LORD. České ženy totiž začínají chápat, že nemusí ztrácet čas věšením a později i žehlením prádla. Taková sušička LORD T1 bude pracovat tehdy, když vy budete odpočívat. Dá se zkombinovat s výše uvedenou pračkou, protože pojme také až 8 kg prádla. I sušička disponuje 15 přednastavenými programy a dotykovým displejem, hlučnost je o něco vyšší než u pračky, dosahuje 65 dB.

Oba výše zmiňované spotřebiče LORD, které by mohly zmodernizovat vaši domácnost, jsou určené jako volně stojící. Mají přední plnění a je na ně poskytována pětiletá záruka zdarma, tj. 2 roky klasická plná záruka a poté ještě tříleté bezplatný servis.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..