Vydejte se na safari do Afriky

Afriku si nejde nezamilovat. Jakmile se ocitnete v této části světa, ihned pochopíte, čemu se říká prožít pořádné dobrodružství. Příroda vás nenechá ani na chvíli vydechnout, každý den zatoužíte poznávat víc a víc ze zdejších nádherných míst.

Safari podle vašich představ

Snít o výpravách do africké divočiny je jedna věc, své sny zrealizovat zase druhá. Současná doba neomezených možností vám však dává naději na splnění vašich tužeb. Safari – Afrika lze uskutečnit na základě vašich zájmů a představ. Vyberete si oblasti, kde chcete strávit čas a v jakých termínech.

Ubytujete se v luxusních stanech s přilehlou koupelnou. Ve vybraných oblastech vám budou k dispozici čluny, terénní vozidla či malá Cessna, abyste se mohli podle potřeby přemisťovat. Čeká vás spoustu příležitostí k poznávání během skutečného safari v Jihoafrické republice, Botswaně, Namibii a Zambii.

Co můžete v rámci své africké cesty dělat? Zaměřit se lze na výlety na člunech, fotografování zvířat, vyjížďky s pozorováním zvěře, túry, procházky, pozorování místního ptactva a jiné aktivity, které se vám zalíbí v rámci konkrétního druhu pobytu.

Nezapomenutelné africké dobrodružství

Safari Botswana a jiné části určené k objevování přírodních krás vám dají ohromnou příležitost uvidět velké množství zvířat v jejich přirozeném prostředí. Nikdy nezapomenete na deltu řeky Okavango, kde vás ohromí nádherné leknínové květy a spoustu zástupců flóry a fauny. Zahlédnete slony, krokodýly a hrochy. Se lvy a antilopami se setkáte v národních přírodních rezervacích Linyanti a Chobe.

Během safari – Botswana navštívíte například solné pláně Makgadikgadi v severovýchodní části země. Rozhodně vás upoutají vznešení plameňáci, skotačivé zebry a jakmile se dostanete do Nxai Pan, uvítají vás lvi, leopardi, pštrosi, antilopy a mnohá jiná zvířata.

žirafa, safari

Vydejte se na safari do AfrikyVydejte se na safari do Afriky

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..