S cestovním pojištěním na zájezdy za poznáním

vainodesositis / Pixabay

Při našich různých cestách čeká nebezpečí na každém rohu – málo hluboký rybník, nepozorný řidič, zloděj a případně i něco mnohem horšího. Pojištění nás sice neuchrání, ale z vysokého podílu je možné z něj pokrýt následky nečekaných událostí

Během dovolených a prázdnin toto platí několikanásobně. Každý spěchá do cíle své cesty, ale zároveň už tam je aspoň myšlenkami. Na samotnou cestu už nezbývá tolik pozornosti a stává se velmi nebezpečným pro své okolí. Náklady na následky nehody jsou vysoké nejen na majetku, ale i na zdraví postižených. S pojištěním však bude o starost méně – je z něj možné pokrýt alespoň část škody na majetku, případně pokrýt náklady na léčbu.

Kdy vám cestovní pojištění může pomoci?

Cestovní pojištění nenahrazuje pojištění jako takové, ale doplňuje je o možnost nenadálých situací v zahraničí i v Čechách. Jeho pořízení oceníte hlavně při krachu cestovní kanceláře nebo odcizení zavazadel, ale i v momentech, kdy je v zahraničí nutné vyhledat lékařskou pomoc.

Cestovní pojištění je nedoceněný zachránce vašich dovolených. Nikdy si nepřejeme jej využít, ale když už se tak stane, jsme rádi že jej máme.

Mohlo by se vám líbit...

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..